«

»

Eurojackpot ve výši přes 2,2 miliardy korun padl, výhru si rozdělili dva výherci

Foto: depositphotos

Tak a je to tady! Eurojackpot ve výši přes 2,2 miliardy korun, o který se hrálo v pátek 18. března, padl. Výhra putuje ke dvěma výhercům ze severních zemí –  z Norska a z Finska. Každý z nich si domů odnese 1 117 800 000 Kč! Gratulujeme! V pátek 25. března se v Eurojackpotu hraje o 248 milionů korun.

Eurojackpot byl štědrý

Každý, kdo do pátečního Eurojackotu poslal alespoň jeden sloupeček, doufal, že výhra bude jeho. Bohužel ani tentokrát se Češi na první příčku neposadili. Hlavní Eurojackpot výherní výsledky si odnesli hráči z Finska (1x) a Norska (1x).

Ani druhé výherní pořadí nebylo špatné. Výherní čísla v něm přinesla výhru téměř 50 milionů korun. Tu si odnesli hráči z Německa (1x) a Estonska (1x).

Přes 3,9 milionu korun ze třetího pořadí si pak ze hry odnesli hráči z Německa (3x), Dánska (3x) a Polska (1x).

Češi se umístili až na čtvrtém výherním pořadí, kdy si dva z nich odnesli výhru přes 101 tisíc korun. Váleli také v doplňkové hře Eurojackpotu – v Extra 6, kde rovnou tři z nich si odnesli 200 tisíc korun.

Sázkaři mohou polevit

I přesto, že aktuální jackpot Eurojackpotu přes 248 milionů korun není k zahození, pravidelným sázkařům se po pátku 18. března může ulevit. Přece jen je tlak při sázení menší, když je ve hře jen několik stovek milionů než miliardy.

Eurojackpot vás může poslat za vodu i při jeho minimální výšce. Klidně si tedy myslete na první pořadí, které v případě Eurojackpotu můžete vyhrát už s jedním sloupečkem za 60 Kč. To by bylo štěstí, panečku!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru