«

»

Eurojackpot: za kolik se hraje, dokdy vsadit a kdy se losuje?

Foto: 777cz.eu

Zapojit se do hry o miliony až miliardy můžete už za 60 korun

Eurojackpot výsledky velice často nabízejí jackpot přesahující 1 ale 2 miliardy korun. Do hry o tak vysoké peníze se můžete zapojit vsazením tiketu od 60 Kč za jeden sloupec.

Kde a dokdy vsadit Eurojackpot?

Sázenky Eurojackpotu naleznete na všech loterijních terminálech (Česká pošta, trafika,…), v prodejních místech Sazky, v obchodech a supermarketech (Tesco, Penny market a COOP). Sázet můžete i online přes internet z pohodlí vašeho domova. Vyplněnou sázenku musíte vsadit nejpozději do pátečních 19:00 hodin, tedy zhruba 1,5 hodiny před losováním.

Kdy a v kolik se losuje Eurojackpot?

Zda jste se stali vítězi kterékoliv částky z 12 pořadí anebo jste naopak nevyhráli nic, se dozvíte v pátečních večerních hodinách po slosování, které pobíhá každý týden ve finských Helsinkách mezi 20:00 a 22:00 hodin. Čas losování není pevně daný, jelikož se nejprve musí sjednotit tikety ze všech 18 zapojených států. Obvykle jsou ale tažená čísla společně s výherními částkami zveřejněny okolo 20:30 hodin.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru