«

»

Eurojackpot zítra o 2,3 miliardy a auto za 2 miliony

Foto a zdroj: Sazka

Miliardový Mega pátek Eurojackpotu s prémií jen pro české hráče

První listopadový den vyšel přesně na pátek, což znamená, že na zítřek 15. listopadu, i když je teprve polovina měsíce, vychází už třetí pátek v měsíci. Pravidelní hráči Eurojackpotu anebo všichni ti, kteří Eurojackpot výsledky aspoň sledují, už vědí, že jde o Mega pátek – den věnovaný české prémii, tedy extra ceně navrch určené pro plné tikety za minimálně 400 Kč včetně Extra 6 podané pouze v ČR.

Hlavním tahákem pátečního losování Eurojackpotu tak nebude jenom astronomický jackpot ve výši 2 miliardy a 294 milionů korun, ale také automobil Land Rover Discovery, který si můžete dovybavit podle svých představ až do celkové hodnoty 2 miliony korun. Losují se jenom skutečně vsazené plné tikety Eurojackpotu vsazené v ČR anebo systémové sázky vč. Extra 6, čímž je už předem jisté, že tento auťák si mezi českými hráči svého majitele určitě najde. Každý plný tiket Eurojackpotu je totiž do losování prémie zařazen automaticky.

Jak zjistíte, jestli jste auto vyhráli?

O vítězi rozhodují kódy sázky, kterými je v případě vsazení Eurojackpotu přes terminál 18místný kód a při vsazení online přes internet 8místný kód. Ten naleznete v pátek 15. 11. 2019 hned pod zveřejněnými Eurojackpot výsledky. Vyhráli jste prémii? Gratulujeme! V takovém případě máte, stejně jako u výhry z Eurojackpotu, na nárokování výhry 1 rok od slosování. Pokud auto už máte nebo právě Land Rover z jakéhokoliv důvodu nechcete, můžete si nechat na účet vyplatit jeho hodnotu, tedy 2 miliony korun.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru