«

»

Eurojackpot – zítra zase o byt za 13 milionů

Foto: pixabay

Český pátek s bonusem pro české hráče

Zítřejší pátek 20. prosince je opět třetím pátkem v měsíci, což v případě Eurojackpotu znamená další prémii navíc. Pouze však pro české hráče, kteří tak mají větší pravděpodobnost ji trefit. O co jde tentokrát?

Hraje se o byt v Praze za 13 milionů, u něhož je jisté, že ho určitě jeden z českých sázejících získá. Abyste byli ve hře i vy, nezapomeňte si vsadit plný tiket Eurojackpotu včetně Extra 6 za 400 Kč. Každý takový tiket bude do slosování o tuto milionovou prémii zařazen automaticky, přičemž se losují sériová čísla sázenky.

Že už byt máte nebo se nechcete stěhovat do Prahy? Nevadí. I na takové případy Eurojackpot myslí. Pokud o to výherce požádá, může namísto luxusního bydlení dostat vyplacenou jeho hodnotu, tedy rovných 13 milionů v hotovosti.

Ještě se v Eurojackpotu hraje o čtvrt miliardy

Český pátek s milionovou prémií není to jediné, co by vás na Eurojackpotu mohlo zlákat. Přestože hlavní výhra byla minulý týden trefena, stále se hraje o 255 milionů korun. A miliony se točí i ve druhém a třetím pořadí. Vždyť právě předchozí pátek to byl mimo jiné i Čech, který si za 2. místo v Eurojackpotu připsal výhru přes 15 milionů a k tomu další Čech, který za 1. místo v Extra 6 inkasoval 2 miliony korun. Tak co, zkusíte to?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru