«

»

Eurojackpotové štěstí létalo blízko… sázkař ze Slovenska vyhrál 1,6 miliardy korun

Foto: depositphotos

Po pátečním losování Eurojackpotu 16. října měli čeští sázkaři mrazení v zádech. Štěstí bylo velice blízko… chyběl kousek a mohlo se snést na někoho v Česku… nakonec se však unavilo už nad Slovenskem. Zatím neznámý výherce vyhrál přes 58 milionů eur, což v přepočtu činí asi 1,6 miliardy korun. Výherci gratulujeme a do miliardového života mu přejeme mnoho štěstí! V pátek 23. října se hraje o 273 000 000 korun. Jak je vidět, jackpot spadl proklatě nízko, a tak se nedivíme těm sázkařům, kteří své sázky na chvíli pozdrží. I když… přes čtvrt miliardy také není k zahození.

Co ještě prozradí Eurojackpotové výsledky?

Z výsledků Eurojackpotu však můžeme vyčíst mnohem víc, než jen miliardovou výhru pro Slovensko. Milonová radost byla i u našich dalších sousedů. V 2. pořadí vyhrál sázkař z Polska přes 68 milionů korun. Radost z milionů mají i tři výherci z Německa. Ze hry Eurojackpot si každý odnesl přes 4 miliony korun. Česká republika začala obsazovat výherní příčky až od 4. pořadí.

Chvíli potrvá, než se Eurojackpot zase vyšplhá do miliardových výšin

Možná pro některé teď nebude Eurojackpot tolik atraktivní. Tomu rozumíme. Ono chvíli potrvá, než se znovu vyšplhá do miliardových výšin. Prozatím si tedy od sázení můžete buď odpočinout, nebo odskočit ke Sportce, která se nově hraje už 3x týdně.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru