«

»

Eurojackpotu se účastní už 18 evropských zemí

Foto: 777cz.eu

Eurojackpot vytvořil přes dvě desítky nových miliardářů

Eurojackpot výsledky bylo možné poprvé zkontrolovat před pěti lety 23. března 2012, tehdy se 7 zakládajícími zeměmi. V dnešní době se Eurojackpotu účastní celkem 18 evropských států, což z něj dělá nejrozšířenější loterii na Zemi. První prodej sázenek byl zahájen 17. března 2012, první losování proběhlo o šest dní déle 23. března 2012. Nyní každé losování probíhá v pátek ve večerních hodinách v Helsinkách.

V České republice je loterie Eurojackpot zastupována společností Sazka a. s., která také provozuje její českou doplňkovou hru Extra 6, v níž lze vyhrát až 2 miliony korun. Cena za jeden vyplněný sloupec Eurojackpotu na sázence stojí 60 korun. Za plný tiket, 6 sloupců + Extra 6, zaplatíte 400 korun. Pro hlavní výhru stačí správně uhodnout 5 čísel z 50 a 2 čísla 10. Loterie vytvořila už 20 nových miliardářů.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru