«

»

Euromiliony vyplatily jackpot přes 1,5 miliardy!

Foto: pixabay.com

Na světě je další miliardář, tentokrát díky Euromilionům

Nejen v evropské loterii Eurojackpot se dají vyhrávat pohádkové částky přesahující jednu anebo rovnou dvě miliardy korun. Podobně na tom je totiž i loterie Euromiliony, ve které před pár měsíci padla výhra přesahující 1,5 miliardy korun.

Tuto vysněnou sumu všech sázkařů získal v červenci jeden britský hráč, jež přesně vyhrál 57,9 milionů liber (v přepočtu více než 1,65 miliardy korun). Výherce se rozhodl zůstat v anonymitě, a tak loterijní společnost nezveřejnila jeho jméno, ani z jaké části Velké Británie pochází. Šťastný miliardář se ale časem sám může k dané výhře veřejně přihlásit a prozradit tak, kdo je. Tento krok se však už nedá vrátit zpátky, proto je na důkladné zvážení.

Euromiliony se hrají i u Sazky, jde ale o čistě českou hru nezapojenou do mezinárodního jackpotu. I tak se v nich dá často vyhrát přes 100 milionů korun, což rozhodně není málo.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru