Euromiliony

Foto: Youtube

Jak se hrají Euromiliony – návod

Euromiliony jsou českou loterijní hrou společnosti Sazka, díky které můžete být bohatší i o více jak 100 miliónů korun. Jackpot Euromiliónů neustále roste. Podobně jako ve Sportce o něj můžete hrát 2x týdně. Euromiliony se losují v úterý a v sobotu a Euromiliony výsledky se dozvíte hned po slosování, které probíhá v 19 hodin.

Hra Euromiliony je dost podobná nejoblíbenější loterii společnosti Sazky – Sportce. Dohromady se sázkař pokouší uhodnout 7+1 číslo. V prvním sloupečku sázenky vyplňuje 7 čísel z celkových 35. V druhém sloupečku pak 1 číslo z celkových 5. Hráč tipuje buď svá vlastní čísla, nebo může nechat sázenku (papírovou nebo elektronickou) vyplnit náhodným tipem stejně jako ve Sportce. Jedna sázka (sloupeček) stojí 30 korun. Za plný tiket včetně doplňkové hry sázkař zaplatí dohromady 300 Kč.

Ani o doplňkovou hru v Euromilionech nepřijdete. Už za pár korun navíc si můžete zahrát Eurošanci, která stojí 30 Kč. Hrát ji můžete v případě, že si vsadíte alespoň jeden sloupeček. O vaší výhře rozhoduje stejně jako u Šance Sportky číslo vaší sázenky, nebo náhodně vygenerované pětičíslí v případě online sázky.

Sázku lze vsadit až na 16 slosování dopředu. To znamená, že si své štěstí ve hře můžete předplatit až na 8 týdnů. Sázenka Euromilionů má dohromady 9 sloupečků, to je 9 kombinací pro možnou výhru. Další variantou je zde systémová sázka, ve které vyplňujete jen první sloupeček a výrazně si díky ní můžete zvýšit šanci na výhru. Hra Euromiliony má 10 výherních pořadí. Určitě stojí za to ji vyzkoušet.

Ale pozor, nepleťte si Euromiliony s Eurojackpotem. Obě loterie u nás sice provozuje Sazka, ale zatímco Euromiliony, o nichž je tento návod, se hrají pouze v ČR, Eurojackpot je mezinárodní hra, do které je zapojeno celkem 18 evropských zemí včetně té naší a losuje se ve Finsku.

3.7/5 - (12 votes)
Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru