«

»

EuroMillions: padl 3. nejvyšší jackpot Velké Británie činící 3,5 miliardy korun

Foto: pixabay

Kdo je výherce a zda prozradí svou identitu, není zatím jasné

Ve Velké Británii se druhé červnové úterý usmálo na jednoho sázkaře či sázkařku neuvěřitelné štěstí, jelikož se stal majitelem či majitelkou jackpotu tamní loterie EuroMillions činícího 123 458 008 liber (v přepočtu zhruba 3,5 miliardy korun).

Výherce si nechal devět dní na rozmyšlenou o tom, jak bude dále postupovat, a až poté navštívil loterijní společnost, aby se o výhru přihlásil. Kdo však výherce je a zda prozradí svou identitu, není vůbec jasné. Loterijní společnost prozradila zatím pouze to, že byl tiket vsazen v obchodě a ne online. Kde byl však tiket zakoupen, smí loterie prozradit až po dvou týdnech, co nebude výhra vyzvednuta.

123 milionový jackpot je historicky třetí nejvyšší výhrou Velké Británie a dosud čtvrtý vyhraný jackpot loterie EuroMillions v tomto roce. Dodnes nejvyšší britskou výhru činící 161 milionů liber (v přepočtu více než 4,5 miliardy korun) získali Chris a Colin Weir v červenci 2011. Následující rok vyhráli Adrian a Gillian Bayfordovi jackpot v hodnotě 148 milionů liber (v přepočtu cca 4,2 miliardy korun).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru