«

»

Existuje ještě lepší zpráva, než jakou je výhra v loterii?

Foto: pixabay

Nový rok většina lidí začíná s čistým štítem. Manželé John a Allison McDonald začali rok 2020 s dvěma miliony liber na účtu.  Neuvěřitelná výhra v loterii však kupodivu nebyla tou nejlepší zprávou, kterou v roce 2020 dostali. Existuje ještě lepší zpráva, než jakou je výhra v loterii? Určitě! Na prvním místě ještě před výhrou v loterii je bezesporu zdraví! To vám ani šťastná čísla v Eurojackpotu nezajistí. Když pak máte obojí (výhru i zdraví), můžete si říkat nejšťastnější člověk pod sluncem!

Na výhru přišel v práci

Výhra v loterii se neptá, zda je vhodná chvíle na to, aby vás zaskočila, zkrátka vás zaskočí. Podobně to měl i John McDonald, který se o výhře dvou milionů liber dozvěděl v práci. Směnu ale dokončil, přestávku využil na to, aby si výhru ověřil a hned na to ji oznámil své ženě. A jak byste se zachovali vy, kdybyste v práci přišli na to, že jste trefili výherní výsledky Eurojackpotu? Většina by se nejspíš vymluvila na nevolnost. Přitom o lež by nutně jít nemuselo. Taková výhra zamává s každým. Především kardiaci by se měli mít během losování loterie na pozoru.

2 miliony liber jako odměna

Z výhry dvou milionů liber (to je v přepočtu téměř 60 milionů korun) měli manželé McDonaldovi obrovskou radost. Mnohem větší radost jim však udělaly výsledky z nemocnice, které říkaly, že jejich patnáctiletý syn je vyléčený z rakoviny. Výhra v loterii tak mohla být rodině odměnou po těžkých časech v nemocnici. Společně si ji hodlají maximálně užít.

I vás by výhra v Eurojackpotu potěšila. Troufáme si však tvrdit, že každý by výherní čísla loterie bez okolků vyměnil za zdraví. To je totiž to nejdůležitější, co máme a nelze ho vyhrát v žádné loterii.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru