«

»

Fanoušek Elvise Presleyho vyhrál v loterii v den jeho narozenin

Foto: pixabay

O tom, že štěstí v loterii má smysl pro humor, svědčí řada příběhů výherců loterie. Podobně je na tom i příběh Martina Gilbeyho z Northamptonu, který v den narozenin Elvise Presleyho vyhrál v loterii EuroMillions téměř 120 tisíc eur. 8. ledna letošní roku by král rock’n’rollu oslavil své 86. narozeniny. Na tom by ještě nebylo nic tak udivujícího, kdyby Martin Gilbey nebyl jeho velkým fandou a právě v tento den nevyhrál v loterii EuroMillions. Nebo vám se někdy podařilo získat výherní výsledky Sportky v den, kdy své narozeniny slaví vaše oblíbená zpěvačka?

S výhrou přes tři miliony korun pomůže své rodině

Ačkoliv Martin Gilbey sází jako většina sázkařů Sportky pravidelně, nikdy nepatřil k těm, kteří by si předem připravovali plány, jak s potenciální výhrou naložit. Proto, když vyhrál, neměl žádný plán. Přece jenom se s manželkou a dětmi nakonec rozhodli, že část své výhry věnují své rodině, která v poslední době neprocházela nejlehčím obdobím.

Výherní tiket koupil za pár drobných, které mu zbyly v peněžence

Drobné v kapse mohl klidně utratit za kávu nebo cigarety. Naštěstí se Martin Gilbey rozhodl vrazit je do hry EuroMillions. Tiket koupil zcela náhodou, když šel nakoupit pro nedělní oběd. Klasicky na něj zapomněl a jeho kontrolu provedl až pozdě v noci. Pokud se mu předtím chtělo spát, spánek byl s výherními výsledky tatam. Pomocí herní aplikace zjistil, že vyhrál v přepočtu přes 3 miliony korun a ihned pospíchal vzbudit manželku.

Do brzkého poledne následujícího dne si výhru nechali jen pro sebe, chtěli si totiž u loterijní společnosti napřed ověřit správnost výhry. Teprve až když jim zástupce loterijní společnosti pogratuloval k výhře, začali se radovat naplno.

Přinesl Elvis štěstí?

Vyhrát v loterii můžete klidně i na své narozeniny. Martinovi Gilbeymu se podařilo trefit výherní výsledky Eurojackpotu letos 8. ledna, tedy v den, kdy by Elvis Presley slavil své 86. narozeniny. A protože je Martin opravdu věrný fanoušek Elvise Presleyho, věří, že mu tučná čísla přihrál právě Elvis.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru