«

»

Fanoušek fotbalu vyhrál 2 miliony liber po tom, co porušil svou tradici

Foto: pixabay

Někdy se vyplatí udělat věci trošku jinak. Třeba vsadit Korunku namísto Sportky. Své o tom ví dělník v továrně na pneumatiky Ian Black. Jednašedesátiletý muž byl zvyklý koupit si vždy ráno po noční směně noviny a kávu v kantýně. V osudný den však udělal výjimku. Místo novin jeho pozornost upoutal stírací los Národní loterie – Monopoly Deluxe. Ještě před budovou svého zaměstnavatele seškrábal výhru 2 miliony liber (to je více než 58 milionů korun).

Nemohl uvěřit vlastním očím

Také Korunka výherní výsledky vám mohou vytřít zrak podobně, jako to výhra na stíracím losu provedla Ianovi. Ten si v druhé půlce letošního ledna koupil los a vyhrál na něm 2 miliony liber. Když los setřel, nemohl uvěřit vlastním očím. Ihned jel domů a to i přesto, že měl po cestě ještě nakoupit v supermarketu. Doma ihned volal na svou ženu. V jeho hlase byla slyšet obrovská nervozita a napětí, až si jeho žena myslela, že se něco stalo. Třeba že naboural nebo se něco stalo jejich psovi. To, že jí manžel chce sdělit novinku, že už nikdy nebude muset jít do práce, o tom ani nesnila.

Vzhledem k rozvětvenosti jejich rodiny nebudou mít  problém výhru utratit

Výhra v Korunce může být natolik velká, že se o ni podělíte s celou rodinou. Právě to mají v úmyslu Ian a jeho žena Sandra, kteří mají dohromady 5 dětí a 10 vnoučat. Vidí to nejen na pořádnou rodinnou dovolenou, nýbrž i na štědré přeposílání financí na účty svých dětí. Při převzetí výhry Ian prozradil, že kvůli zpoždění málem do kantýny pro noviny ten den ani nešel. Že by jen tak přenechal výherní los někomu jinému, z toho mu dodnes běhá mráz po zádech. Nejspíš mu byla výhra v losu určena osudem. A co vy? Máte výhru v Korunce vypsanou ve hvězdách?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru