«

»

Fanoušky Star Wars po výhře v loterii najdete nejspíš v Disneylandu…

Foto: pixabay

Po výhře ve Sportce či jiné loterii, dostane fanouškovství úplně jiný význam. A to zejména v případě, rozhodnete-li se podstatnou část výhry utratit za dvoudenní pobyt na galaktické lodi Halcyon, která se reálně nachází ve floridském Orlandu – tedy v Disneylandu. Návštěvníci tam jsou opravdu vystřelování do vesmíru a ještě k tomu mohou nosit tematické oblečení. K dispozici jim je totiž i speciální módní Star Wars butik.

Oblíbenost Star Wars posouvá hranice nemožného

Každý, koho pohltily Hvězdné války, se alespoň jednou ocitl v onom galaktickém světě obklopen Lukem Skywalkerem, mistrem Yodou, Obi-Wan Kenobim, Darth Vaderem a dalšími postavami, a to alespoň ve snu. Jenže po tom, co vám do klína spadnou tučné výherní výsledky Sportky, o takovém zážitku nemusíte jen snít. Budete-li ochotni pro opravdu mega hvězdný zážitek ukrojit z výhry částku minimálně 6000 dolarů (přes 135 tisíc korun), můžete balit. V americkém Orlandě na Floridě vás už čekají. Dvoudenní zážitková simulace Hvězdných válek je jedním z lákadel Disneylandu. I přes vysokou cenu je o ni velký zájem. No není divu. Kde jinde vás pomocí speciální rampy „vystřelí” do vesmíru takovým stylem, že budete mít vážně pocit, jako byste se odlepili od této Země?

Z tohoto pocitu vás nevyvede ani následné dění na lodi, protože se setkáte se všemi postavami Hvězdných válek, které vás zatáhnou do děje. Ostatně i vy můžete být součástí sci-fi atmosféry, a to díky speciálnímu butiku s oblečením a doplňky ve stylu Star Wars.

Z výhry ukrojte ještě více, pokud předpokládáte, že na sebe během pobytu musíte mít speciální kostým s doplňky

Jak už jsme říkali, cena pobytu čtyřčlenné rodiny začíná na částce 6000 dolarů. Z výhry ve Sportce však pro jistotu ukrojte mnohem více, protože během pobytu na vás budou vyskakovat další výdaje. Už před vystřelením do vesmíru vás přivítá speciální Star Wars butik s vlastní hvězdnou kolekcí Chandrila. Ta nabízí outfity ve Star Wars stylu, tedy tuniky, róby a nejrůznější doplňky, které vás promění ve vaši oblíbenou Star Wars postavu… a levné to nebude.

Po výhře ve Sportce budete moci svůj volný čas trávit kdekoliv, s kýmkoliv a jakkoliv, třeba v Disneylandu!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru