«

»

Fingoval únos, aby od své matky vymámil výhru v loterii

Foto: pexels

Způsobů, jak vyhrát v loterii, je spousta. Někdo poslechne své sny, jiný si vsadí své šťastné datum a někdo finguje únos, aby od své matky vylákal výhru v loterii. Posledně zmíněný případ se stal asi před šesti lety v Brazílii. Představte si, že vaši blízcí vyhrají ve Sportce a vy se je tímto způsobem pokusíte o výhru obrat.

Chudá matka sázela společně s kolegy

Matka jednadvacetiletého Cristiana Santose pracovala v nemocnici jako uklízečka, a protože si samostatné sázky do loterie nemohla dovolit, připojila se ke svým kolegům. Aspoň tak mohla pokoušet loterijní štěstí. A jednoho dne se zadařilo. V loterii Mega-Sena vyhráli zaměstnanci nemocnice v přepočtu téměř půl miliardy korun. Matka Cristiana dostala svůj osmnáctimilionový podíl. I vy se můžete o výherní výsledky Sportky pokusit společně s vaší rodinou nebo s vašimi kolegy.

Z výhry měla radost, pak ale přišla žádost o výkupné

Být chudý, jen tak tak splácet nájem a pak vyhrát osmnáct milionů, kdo by z toho neměl radost. Pro matku jednadvacetiletého dareby to však nebyl jediný adrenalin v krátké době. Brzo po výhře zjistila, že její syn byl unesen a jeho únosci žádají výkupné v hodnotě 2,5 milionu korun. Přes strach o syna matka celou věc nahlásila na policii a dobře udělala. Později se totiž ukázalo, že unesený syn svůj únos pouze fingoval a výkupné chtěl pro sebe a svého společníka. Je vidět, že mezi matkou a synem už před výhrou nepanovaly dobré vztahy, jinak by synovi nějaký obnos na jeho bankovním účtu automaticky přistál. Nebo vy byste se s příbuznými nerozdělili, kdybyste trefili tučný Superjackpot Sportky?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru