«

»

„Fotbalová vdova” si z nudy vsadila EuroMillions a vyhrála jeden milion liber

Foto: pixabay

Fotbaloví nadšenci Samantha Young (33) a její manžel Paul (39) z městečka Basingstoke mohli po fotbalovém Euru 2020 jásat nejen nad druhým místem Anglie, nýbrž i nad svým soukromým vítězstvím po výhře v loterii EuroMillions, ve které vyhráli neuvěřitelných 1 milion liber (to je téměř 30 milionů korun). Nicnedělání na celý život vám může přinést také výhra v Extra Rentě od Sazky.

Zatímco byl její manžel přilepený k televizi, Samantha si vymýšlela různé aktivity

Asi každá žena se může v období fotbalového mistrovství nazvat „fotbalovou vdovou”, jelikož je její manžel fyzicky sice přítomen, ale duchem běhá po hřišti spolu s týmem, kterému fandí. Je to i případ Samanthy z Anglie, která sice přála své zemi vítězství, u televizní obrazovky však celou dobu sedět nevydržela. Aby se bez manžela zabavila, vymýšlela si nejrůznější aktivity. Dokonce si vytvořila účet a online vsadila do loterie EuroMillions. Z nudy ji později vytáhla a zábavu do konce života zajistila nečekaná výhra jednoho milionu liber. Rozptýlit výherce zvládnou i výherní výsledky Extra Renty. Také Paula přinutila obrovská výhra odtrhnout oči od televizní obrazovky. Vůbec první, co ho napadlo, bylo to, že si z výhry mimo jiné koupí lístky na fotbalová utkání do Liverpoolu. To Samantha se po výhře v loterii vidí někde na Bali. Tak snad společně strávený čas dokážou skloubit, když teď ani jeden nemusí do práce.

Jako účetní špatně spočítala nuly

Samantha pracuje jako účetní. Podle jejich slov je vždy pečlivá, protože nechce svou chybou někoho ošidit o peníze. Sama by se však ošidila o 999 tisíc liber. Když se totiž koukla na email oznamující výhru, mylně si myslela, že vyhrála pouze 1000 liber, její manžel ji pak opravil. Jak Samantha tvrdí, potěšila by ji i ona menší částka, z výhry jednoho milionu liber si však doslova sedla na zadek. I vám může hlavní výhra Extra Renty vyrazit dech.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru