«

»

Hasič uhasil finanční požár jeho rodiny, když v losu setřel 200 tisíc liber

Foto: pixabay

Craig Titchener je hasič, jak se patří. Dokáže uhasit téměř jakýkoliv požár… díky štěstěně i ten, který vypukl ve finanční oblasti jeho rodiny. I když Craig pracoval od rána do večera, na jeho vysněný život to rozhodně nestačilo. Craig plánoval mít dům se zahradou, ale vždy zůstalo jen u plánů. Ty se mohly naplnit až po výhře v loterijním losu, která naprosto uhasila Craigův požár s názvem nedostatek financí. I vy můžete hlavní výhru Extra Renty zkusit trefit proudem vody z hasičské stříkačky. Mnohem efektivnější však bude, když se o výhru pokusíte se šťastnými čísly.

Budou se stěhovat do většího

Když Craig setřel svoji výhru, nemohl uvěřit svým očím. Z losu na něj mrkala výhra v přepočtu 5,9 milionu korun. Než začal výskat, zavolal Craig své ženu, aby jí radostnou novinu oznámil. Teprve až dorazila z práce domů a potvrdila jeho výhru, byl mnohem klidnější. Z výhry plánuje Craig koupit dům se zahradou pro svou manželku a své dva syny. Také výherní výsledky Extra Renty vám mohou koupit dům, zahradu, zkrátka cokoliv, po čem toužíte.

Hasičem pro radost

Výhra vysoká 5,9 milionu na pohádkové nicnedělání až do smrti nestačí. To podstatné vám však zaplatí. Když vám výhra v Extra Rentě nebo jiné loterii zaplatí hypotéku, bude se vám do práce chodit mnohem veseleji. Také se vám bude o dost lépe hledat práce nová,  protože vás pár měsíců bez práce zkrátka nerozhází. Mimo to výplatu vám může posílat výhra v Extra Rentě. Když vašim šéfem bude série výherních čísel, můžete za nicnedělání dostávat až 100 000 Kč měsíčně po dobu 20 let. V tomto případě vám pracovní smlouva na dobu určitou nejspíš také vadit nebude…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru