«

»

Hlavní výhru vyhráli 2x v jednom slosování

Foto: pexels

Za vyhrané peníze si pořídí svůj první automobil

Manželé Phillip (65) a Gayle (65) Sayovi pocházející z anglického města Coventry vyhráli v druhé polovině října v tamní loterii jackpot činící 500 000 liber (v přepočtu přes 14,8 milionu korun), a to hned 2x. Jejich celková výhra tedy celkem činí přes 29,6 milionu korun.

Jak už bylo řečeno, tak si manželé při sázení vsadili stejná čísla dvakrát, a proto, když zjistili, že se vylosovaná čísla shodují s těmi, které vyplnili na sázence, byli v šoku. Půlmilionový jackpot jim totiž díky druhému tiketu bude vyplacen 2x.

U české Sportky by něco podobného velký smysl nemělo, protože výhra se dělí mezi výherce stejným dílem. Pokud by někdo ve Sportce vyhrál velké peníze 2x na totožná čísla, výhra by se rozdělila a dotyčný by získal obě poloviny. Jiné by to bylo v případě více výherců. To by pak výherci Sportka vyplatila z „rozporcovaného koláče“ 2 díly, což určitou výhodu přináší. Tipovat ale stejná čísla 2x moc efektivní není.

S milionovou novinou se Sayovi ihned svěřili svým dětem, se kterými se chtějí o výhru podělit. Sami si chtějí koupit nové auto, které dosud nikdy nevlastnili. Gayle po výhře podala v práci výpověď a rozhodla se si užívat pohodového důchodu.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru