«

»

Horní výherní příčky Sportky dlouho nikdo neobsadil… co to zkusit dnes ve středu 4. listopadu?

Foto a zdroj: Sazka

Čím je tato středa zajímavá? Kromě jiných událostí, které se staly a možná ještě stanou, stojí za to vsadit si Sportku. Její superjackpot se vyšplhal až do výše 79 700 000 korun. Výherní příčky 1. a 2. pořadí také už delší dobu nikdo neobsadil, a proto je o co hrát. V II. tahu 1. pořadí se hraje až o 33 milionů korun… takovou sumu by na svém účtu přivítal každý. Pořád platí, že štěstí se může usmát i na vás. Pro výherní výsledky Sportky si stačí zpočátku vsadit… to je minimum, co pro výhru ve Sportce musíte udělat. A až vyhrajete, slovíčka jako „musím, měl bych” nadobro vyřadíte ze svého slovníku.

Uhodnout výherní čísla Sportky dá pořádně zabrat…

Že vyhrát Sportku není jen tak, o tom svědčí i skutečnost, že v pátečním, ani nedělním slosování si na vyšší výhry nikdo nesáhl. I přesto, že bylo o co hrát, výherní stupínky 1. i 2. pořadí zůstaly prázdné. A to logicky vedlo k navýšení výher. Sázkaři si teď ve středu 4. listopadu mohou zahrát o superjackpot Sportky ve výši 79 700 000 korun a to je teprve motivace! Vsadit si mohou i online. V prvních pořadích se dále ukrývá 24,3 a 33 milionů Kč, ve druhých pořadích pak 3 870 000 Kč a 2 040 000 Kč.

Proč sázet online?

Vytvořit si účet u společnosti Sazka není nijak složité a zvládnete to za pár minut. A i přesto, že do trafiky to máte kousek a osobní kontakt s prodavačem vás může bavit přinejmenším stejně jako vyplňování papírové sázenky, online sázení má své nesporné výhody.

– online sázku nevytrousíte z peněženky jako vsazený tiket Sportky,

– online sázka do Sportky není podmíněna otevírací dobou žádné z trafik, vsadit si můžete kdykoliv… samozřejmě to musíte stihnout do kýženého slosování,

– s online účtem u Sazky máte přehled o svých výhrách,

– sázet můžete z pohodlí domova.

Ať už si středeční Sportku s datem 4. listopadu vsadíte online nebo klasickou formou, přejeme vám hodně štěstí!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru