«

»

Hra 9 ze 49 o miliónek na přilepšenou

Foto: depositphotos

Loterie je často spojená se zajištěním na celý život. Zajistit umí Eurojackpot, který nabízí maximální možnou výhru dvě a půl miliardy, stejně jako Sportka. U ní je dosud nejvyšší pokořenou výhrou ta v hodnotě 400 miliónů. Každopádně nemusí jít ani o miliardy ani o desítky či stovky miliónů, abychom měli z výherních výsledků Sportky či jakékoliv jiné loterie radost. I mnohem mnohem menší sumy dokážou potěšit, oživit rodinný rozpočet nebo částečně umořit hypotéku. A vůbec se nemusíte o výhru pokoušet u Sazky. Loterie 9 ze 49 od Fortuny vám při maximální možné sázce a hromadě štěstí přinese milión na přilepšenou.

Pro kolik čísel se rozhodnete, tolik musíte trefit

Hra 9 ze 49 je v mnoha ohledech podobná hře Šťastných 10 od Sazky. Losuje se 9 výherních čísel z celkových 49 možných. Hráč tipuje 1 až 6 čísel. Je na něm, zda vsadí jedno, tři nebo šest čísel. Ale kolik čísel vsadí, tolik jich musí být v devítce vylosovaných. Na nižší počet uhodnutých čísel se ohled nebere. Pokud hráč tipuje tři čísla a ve vylosované řadě jsou jen dva z nich, má zkrátka smůlu a žádná výhra se nekoná.

Mezi další znaky hry patří ty, že sázet lze už za 10 Kč a hráč si může předem vypočítat výši své výhry. 9 ze 49 výsledky se dozví ihned po slosování, které probíhá ve všední dny v 15:00 hodin a v 18:00 hodin a o víkendech jednou denně v 18:00 hodin.

Jaké jsou výhody menších výher?

I menší výhry ze Sportky, Eurojackpotu, z losů a dalších číselných loterií mají své výhody. U výher pod milión nemusíte platit 15% daň státu. U menších výher bude všem vašim příbuzným nad míru jasné, že se o ně s největší pravděpodobností nebudete dělit. Odpadne vám dilema zda skončit, nebo neskončit v práci… zkrátka a dobře i nižší výhry mají něco do sebe.

Učiní váš život kvalitnějším, ale zároveň s nimi zůstanete sami sebou.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru