«

»

Hra Sportky 100x 2 miliony tuto neděli 7. října končí

Foto: pixabay

Kdo chce zažít milionový déšť, má poslední příležitost

Od chvíle, kdy se bonus Sportky přesahující 250 milionů korun rozdělil na 50 milionů, které v jackpotu zůstaly, a 100x 2 miliony, o které se hraje ve stejnojmenné doplňkové hře Sportky, uplynul už nějaký ten týden. V přesných číslech tahle hra odstartovala ve středu 8. srpna, kdy během následujících 20 losování výsledků Sportky si vždy také 5 hráčů, nezávisle na tipovaných a trefených číslech, přišlo díky vylosovanému sériovému číslu sázenky na 2 miliony každý.

Hra 100x 2 miliony se ale už chýlí ke konci. Poslední šance být jedním z 5 výherců 2 milionů se vám tak nabízí tuto neděli 7. října. A kdy se bude hrát příště? Zase až bonus Sportky překročí 250 milionů, což se pravděpodobně může stát nejdříve v příštím roce.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru