«

»

I milionáři myslí na život po životě

Foto: pixabay

Otázkou „co bude po smrti?” se minimálně jednou během života zaobývá snad každý. Pravdou ale je, že po tučné výhře ve Sportce by se nikomu na onen svět nechtělo ani v případě, že by byl zárukou ráje. Za miliónové výsledky Sportky si lze ráj zařídit i tady na Zemi. V případě, že byste vyhráli Superjackpot Sportky nebo své štěstí pokoušeli v Eurojackpotu… mohli byste nějaké milióny investovat i do vašeho posmrtného života. Zrovna teď je na prodej výjimečná hrobka. Je jediná svého druhu a nachází se na pražských Olšanských hřbitovech.

Výjimečná hrobka na výjimečném místě za výjimečnou cenu…

Hrobku si na konci devatenáctého století nechal postavit generál dělostřelectva Bruna Josef von Ritter a v roce 1894 do ní byl i pochován. Teď je tato hrobka na prodej. Je výjimečná po architektonické stránce a nachází se na největším pohřebišti – na Olšanských hřbitovech, kde je pochována řada slavných osobností. Pokud byste tedy trefili výherní výsledky Sportky, mohli byste si zařídit velmi prestižní místo posledního odpočinku. Hrobka byla nedávno zrekonstruována a vyjde vás asi na tři milióny. A to je jako pár drobných v porovnání s tím, že už za 20 korun můžete díky doplňkové hře Šance trefit Superjackpot Sportky.

Zdá se vám představa pořízení hrobky už za vašeho života příliš morbidní? Ale no tak! Možná si teď říkáte, že kdybyste vyhráli ve Sportce, rozhodně nebudete utrácet za zbytečnosti… jakmile vám ale na účtu přistane minimálně šestimístná suma, určitě změníte názor a třeba i vy začnete utrácet za věci, na které byste před výhrou ani nepomysleli.

Ať už se pro nákup hrobky rozhodnete, nebo ne, přejeme vám hodně štěstí v nejbližším slosování.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru