«

»

I po výhře v loterii budete muset být rychlí

Foto: pexels

Jednomu by se zdálo, že po výhře v Eurojackpotu bude moci hodit zpátečku, celkově zvolnit a užívat si života. A ono ne! Především pak, budete-li mít zájem o plavbu kolem světa společnosti Oceania Cruises (v hodnotě asi 1,1 milionu korun), jež se vyprodala za pouhý den. I přesto, že loď Insignia vypluje až v roce 2023, nejspíš se na ni už nedostanete. Leda, kdyby někdo vypadl. Ne přes palubu… zkrátka kdyby si někdo cestu rozmyslel. A i to vás nejspíš bude stát nejen peníze, nýbrž i kontakty. Potom už jedině můžete zkusit plout kolem světa zdarma jako dobrovolníci, kteří testují proticovidová opatření.

O cestu kolem světa za 1,1 milionu korun je velký zájem

S maximálním jackpotem Eurojackpotu v kapse vám 180denní zájezd za 1,1 milionu korun může přijít jako víkend na českých horách v době před výhrou. V případě maximální možné výhry v Eurojackpotu (2,5 miliardy korun) vám statisíce a miliony přijdou jako drobné. A i když se to spousta lidem může zdát nereálné, na milionový zájezd se stojí fronty. Jeho nabídka byla vyprodaná za pouhých 24 hodin. A to už je co říct! Cesta kolem světa za 180 dní nabídne až 100 zastávek ve 33 zemích světa. A pokud by to někomu bylo málo, zájemci si mohou cestu prodloužit na 218 dní. I to si budete moci dovolit po výhře v Eurojackpotu… jen tak se na dovolené rozhodnout, že se domů ještě nějakých 40 dní nevrátíte. Ostatně komu by to vadilo, když nebudete mít šéfa a své nejbližší budete mít s nejvyšší pravděpodobností u sebe?

Na cestu kolem světa výhru v loterii nepotřebujete

Cestovat se dá i jinak než za výhru v loterii. Třeba máte něco naspořeno, nebo využijete nabídku společnosti Royal Caribbean, která v rámci prověření funkčnosti proticovidových opatření nabízí okružní plavby zdarma. Dobrovolníci, jež se na ně přihlásí, budou mimo cestování hlavně testovat covidová opatření na palubě. I tam se ale hlásí dost zájemců… proto se ani po výhře v Eurojackpotu nedoporučuje usnout na vavřínech. Rychlost, bystrost a přiznáváme, že i šťastná náhoda, vás může dostat na palubu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru