«

»

I přes výhru v loterii se straní luxusu

Foto: pixabay

Ne každý se po výhře v loterii obklopí luxusem. Je to i případ bývalé kadeřnice Susan Herdmanové, která vyhrála v loterii už v roce 2010 téměř 1,2 milionu liber (to je dnes v přepočtu 36,5 milionu korun). Namísto, aby snídani zapíjela šampaňským a nudu zabíjela nakupováním, vstává brzy ráno, aby obstarala těžkou práci na farmě s prasaty. Jak říká, je to jediný způsob, jak zajistit, aby ji peníze nezměnily. A na kolikátou si budík po výhře ve Šťastných 10 natáhnete vy?

O výhře v loterii byla přesvědčená

Říká se, že na co soustředíte své myšlenky, to posilujete. Zdali vám tato teorie přinese i výherní výsledky Šťastných 10, to nevíme. Možné to ale je vzhledem k příběhu Susan (52), která v roce 2010 vyhrála v loterii. O výhře prý byla přesvědčená. Svým zákaznicím při stříhání neříkala „pokud vyhraji v loterii…”, nýbrž „KDYŽ vyhraji v loterii…”. Obrovskou výhru jí předpověděla i kartářka. Tady nebylo na co čekat, stačilo si pouze koupit tiket. Výhra ve Šťastných 10 nebo v jiné loterii se určitě hodí kdykoliv a každému. U Susan tohle platilo dvojnásobně, protože aby se jako samoživitelka kadeřnice uživila, musela se opravdu otáčet. Tučná výhra v loterii jí umožnila zvolnit. I proto se se svým přítelem přestěhovala na farmu, kde ji nic nehoní.

Něco málo si koupila, ale spíše myslí na budoucnost

Ať už vyhrajete ve Sportce či ve Šťastných 10, s výhrou byste vždy měli nakládat obezřetně. To samé si klade na srdce Susan, která se rozhodla svou výhru v loterii nerozházet. Samozřejmě, že si na výhru připila kvalitním šampaňským a koupila si pár věcí, které si před výhrou odpírala. Ale co se velkých plánů týče, žádné nemá. Ke štěstí jí stačí fakt, že už nikdy nebude mít problém zaplatit své složenky. Jo a kdybyste si mysleli, že si z výhry Susan pořídila alespoň nějaký luxusní parfém, i tady byste byli na omylu. Susaniným nejsilnějším parfémem je zápach z prasat, který se jí den co den vrývá pod kůži. Ani vám by nejspíš nevadilo, že jste cítit, kdybyste ve Sportce vyhráli miliony, nebo ano?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru