«

»

I přesto, že nezískal jackpot, je z něj multimilionář

Foto: pexels

Výhra mu zpříjemní budoucí odchod do důchodu

Vyhrát desítky milionů korun ve Sportce nemusíte jen při výhře Superjackpotu, což znamená uhádnutí všech šesti čísel plus posledního čísla doplňkové hry Šance. Takto vysoké částky se totiž často vyšplhají i na výhry 1. pořadí prvního ale i druhého tahu. Něco podobného zažil mladý Američan, který ačkoliv nevyhrál jackpot tamní loterijní hry, tak i přesto se stal novým multimilionářem. Na účet mu totiž díky výhře přibylo přes 22 milionů korun.

Shane Saxen (31) z Iowy obvykle čeká, až jackpot jeho oblíbené číselné loterie dosáhne obřích čísel a až poté si vsadí. Tentokrát ale udělal výjimku, a ta se mu vyplatila. Ačkoliv neuhádl všechna čísla, aby získal jackpot, který v přepočtu činil cca 1,7 miliardy korun, i přesto může slavit, jelikož je bohatší o více než 22 milionů.

Shane se o výhře dozvěděl od své sestry, která zaslechla informaci, že výherní tiket byl vsazen v jejich blízkém okolí. Zavolala proto ihned svému bratrovi, aby zkontroloval svůj tiket a ten ji poslechl. Jakmile to udělal, nemohl uvěřit svým očím, jelikož to byl právě on, kdo vítězný tiket vlastnil.

Co s tolika penězi bude výherce dělat, má už jasno. Část z nich si chce uložit na budoucnost, přesněji na svůj odchod do důchodu. Nějaké peníze hodlá samozřejmě utratit hned, a to za nákup nového vozidla.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru