«

»

Igelitka plná peněz způsobila poprask na bavorské silnici

Foto: pixabay

Peníze jsou hybatelem všeho a umí vyvolat poprask i na bavorské silnici. Své o tom ví řidič, jehož dvouletá dcera vyhodila z okna igelitku, ve které bylo asi 15 tisíc eur (378 tisíc korun). Příběh se udál v Německu loni krátce před Vánocemi. A pak že výhra v loterii nepadá z nebe!

Řidič prudce zabrzdil, aby mohl všechny peníze posbírat

Že igelitka plná peněz ponechána v dosahu znuděné dvouleté holčičky není úplně nejlepším nápadem, o tom se přesvědčil řidič, který jel po silnici u bavorské obce Emmering. Jeho asi dvouletá dcera za jízdy nejenže otevřela okno vozu, nýbrž z něho za jízdy vyhodila tašku plnou peněz. To, že tímto těsně před Vánoci ohrozila příchod svého Ježíška, neřešila. Zato tatínek měl co dělat. No představte si, že si takhle jedete ze sídla Sazky a výherní výsledky Sportky, které jste si nechali vyplatit v hotovosti, letí oknem… Dotčený muž prudce zabrzdil, aby mohl peníze ze silnice posbírat. Tím však na rušné silnici vyvolal pozdvižení, dokonce ohrozil bezpečnost dopravy. Některá auta nedobrzdila a srazila se. K místu byla přivolána policie, která se divila bizarnosti celého případu.

Muž peníze sice do poslední bankovky posbíral. Bohužel jejich část nejspíš padne na zaplacení škody, kterou taška s penězi způsobila.

Víte, že pro výhru ve Sportce se chodí i s igelitkou?

A proč měl muž téměř půl milionu korun v igelitce? Třeba jel právě ze sídla loterie, kde si nechal vyplatit výhru v hotovosti. Právě muž, který má v Sazce na starost předávání výher, pro média jednu dobu uvedl, že si lidé pro výhru ve Sportce chodí klidně s igelitkou v ruce. Přímo si pamatuje případ, kdy do Sazky přišel pán v montérkách a se svačinou v ruce a v igelitce si od nich odnášel výhru přes půl milionu korun v hotovosti (tehdy bylo možné odnést si v hotovosti tak vysoké částky).

Ať už vás Sportka obdaří jakkoliv, své peníze opatrujte. Asi před sedmi lety vyvolala pozdvižení jiná igelitka s penězi, a to ta, která se s milionovým obsahem válela na ulici v Karlových Varech. Nálezce ji tehdy poctivě odnesl na policii.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru