«

»

Intimní dárek k Vánocům, na který je potřeba napřed vyhrát v loterii

Foto: pixabay

Letos jsme se rozhodli Vánoce vám usnadnit tím, že vám zde postupně přineseme pár tipů na neobyčejné vánoční dárky. Ani bychom to nebyli my, kdyby na ně nebylo potřeba napřed vyhrát v loterii. Pro začátek začneme s intimním dárkem pro ženy, který je potřeba hned z několika důvodů shánět včas.

Dárek, který raději sežeňte ze všeho nejdřív

Vánoční seznam dárků pro vaše blízké je někdy tak dlouhý a tak drahý, že byste na něj potřebovali napřed trefit Sportka výherní výsledky? Je to každým rokem stejné! Už z toho důvodu je potřeba si náklady na vánoční dárky hezky rozložit a nakupovat postupně, aby na vašem bankovním účtu tolik nefoukalo. Ze všeho nejdřív doporučujeme nakupovat erotické dárky typu vibrátor, a to z několika důvodů.

  1. Erotickou pomůcku potřebujete v klidu převzít od doručovatele vy sami a osobně.
  2. Lechtivou hračku potřebujete důmyslně schovat před členy rodiny, kteří po vánočních dárcích intenzivně slídí.
  3. V některých případech byste za vibrátor měli zaplatit bez většího otálení, dokud na bankovním účtu máte co nejvíce peněz. Nevěřili byste, jak tyto erotické pomůcky dokážou být drahé!

Luxusní vibrátor Lelo od značky Inez za stovky tisíc korun

Tak například Luxusní vibrátor Lelo od značky Inez je bezkonkurenčně nejdražší erotickou pomůckou na trhu. K varu vás přivede už jeho cena, a to se podržte – 329 000 Kč! Po tom, co pekelně rozvibruje vaši peněženku, můžete doufat, že nažhaví i vaši partnerku… no měl by, když už je vyrobený z 24karátového zlata, má ultra hladký povrch, pět stimulačních programů a velmi tichý vibrační motorek. V ložnici ho má i slavná Gwyneth Paltrow! Výhru ve Sportce můžete utratit i za jiné erotické pomůcky.

Třeba za vibrátor Pearl Royal od australského klenotníka Colina Burna z ryzí platiny a pravých diamantů, jehož cena je odhadována na 1,8 milionu dolarů. Tento vibrátor byl vyrobený před 20 lety a jeho výrobce chtěl povznést postelové umění na vyšší level… na ten k nezaplacení!

Pokud však výherní výsledky Sportky před Vánoci nedorazí, můžete erotické pomůcky pořídit o dost levněji. Multifunkční erotickou hračku Fuji od Fornicouture (skleněné dildo s bičíky na jedné straně) pořídíte už za 1 200 dolarů (dnes přes 27 tisíc korun). Erotický masážní prsten Seven Pearls, který vytvořila francouzská šperkařka Betony Vernon, může být váš za 1900 dolarů. Teď už nezbývá než popřát vášnivé a bohaté vánoční svátky!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru