«

»

Investice do kabelky

Foto: pixabay

Když vám šťastná čísla konečně přihrají výhru v Korunce, můžete chtít peníze z ní vhodně investovat. Muži dokonce mohou zabít dvě mouchy jednou ranou tím, že své ženě koupí kabelku. Ne jen tak ledajakou. Nejdražší a nejluxusnější kabelky značky Birkin od francouzské módní společnosti Hermès totiž nabízejí způsob, jak své peníze zúročit, má to ale háček.

Kabelky, které stojí i několik milionů korun

Na světě existuje nespočet značek kabelek, jen asi tři mají potenciál zhodnotit vložené peníze. Jsou to kabelky značky Chanel, Louis Vuitton a Hermès. Výherní výsledky Korunky mohou být natolik štědré, že vám umožní rozmazlit vaši ženu jednou z nich. Zároveň je například kabelka Birkin od značky Hermès vynikající investicí, protože máte jistotu, že kabelku vždy prodáte za víc, než jste do ní vložili. Kabelku Birkin můžete sehnat v cenovém rozmezí od 250 tisíc korun do několika milionů. Věděli jste, že vůbec nejdráž se kabelka Birkin prodala v roce 2017 za 9 milionů korun? Byla to kabelka, která byla vyrobena v roce 2014 a dostala název Himalaya Birkin kvůli své speciální bílo šedé barvě. Protože její výroba trvá podstatně déle než u jiných kusů, za rok se vyrobí pouze dva kusy této kabelky. 9 milionů korun vám na kabelku může vydělat loterie Korunka, stačí mít štěstí na čísla.

Věděli jste, že….?

Věděli jste, že kabelky Birkin jsou pojmenované po zpěvačce Jane Birkin? Právě pro ni byl v roce 1948 vyrobený první kousek, teprve až o několik let později kabelky světově prosluly. Vyrobit jednu kabelku trvá 48 hodin. Vždy se jedná o ruční práci dokonale zaučeného řemeslníka. V čem tedy vězí háček, když má kabelka Birkin jen samé výhody? Právě v tomto! Muž, který své ženě kupuje kabelku Birkin musí už předem brát tuto investici jako nenávratnou…, nebo vy víte o ženě, která se dobrovolně vzdá své oblíbené kabelky? Leda tak za účelem koupě jiné… Kdyby vám však aktuální výsledky Korunky nepřály a vy byste přece jen chtěli své ženě udělat radost, můžete jí luxusní kabelku pronajmout. Existují internetové půjčovny, které nabízejí luxusní kousky už za 300 dolarů za týden. Pak kabelku musíte buď koupit, nebo ji vrátit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru