«

»

Investice se nepovedla a bývalý čínský milionář teď na ulici prodává párky

Foto: pixabay

Číňan Tang Ťien ještě před pár roky platil za milionáře a vlastnil síť restaurací. Pak se ale nečekaně rozhodl investovat do úplně jiného odvětví, což se ale později ukázalo jako velká chyba. Milionář kvůli tomu musel prodat všechen svůj majetek a dokonce se dostal do dluhů. Ty teď postupně splácí díky svému pouličnímu stánku a výrobě párků v rohlíku. Hýří optimismem a pro všechny lidi s finančními problémy je vzorem. Také bohatství z Extra Renty můžete kvůli špatné investici ztratit.

Jeho stánek s párky je symbolem pevné vůle

Výherní výsledky Extra Renty stále nikde? Tak si nestěžujte, protože pořád je lepší milionářem nikdy nebýt než jím být a o miliony přijít. Právě to se totiž stalo bývalému milionáři Tang Ťienovi, který vlastnil úspěšnou síť restaurací a neměl se vůbec špatně. Pak ho ale napadlo většinu svých peněz investovat do krajinného inženýrství. Tato investice však vůbec nevynášela a stala se dírou pro Ťienovo bohatství. Milionář postupně přišel o všechny své peníze i úspory a dokonce se kvůli špatné investici zadlužil. Teď má stánek s párky na ulici, kde hýří optimismem a nevzdává se. Říká, že když se narodil, nic neměl, tak proč by měl kvůli tomu teď skákat pod vlak? Tato doba mu naopak dobře připomíná chvíle, kdy se jako mladík vypracovával v úspěšného podnikatele. Bývalý milionář tak na krach jako na neúspěch nepohlíží. Je to pro něj jen opětovné postavení se na startovní čáru.

Číňan je důkazem, že i miliony se umí rozkutálet celkem rychle

Bývalý milionář je v Číně nejen symbolem pro pevnou vůli a disciplínu, nýbrž i důkazem toho, že i miliony se umí rozkutálet celkem rychle. Proto ani výhru v Extra Rentě nelze podceňovat. Stačí špatná investice a rázem může být pryč.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru