«

»

Irská sázkařka vyhrála přes 12 milionů korun

Foto: pixabay

O výhru se podělí se svou rodinou

Na irskou sázkařku žijící ve městě Moate se před časem usmálo štěstí, jelikož v loterii EuroMillions vyhrála v přepočtu přes 12 milionů korun. Výherkyně není jediným členem v rodině, který sází. U nich totiž už zhruba deset let sází všichni, a proto si výhru mezi sebou rozdělí.

Když se žena následující ráno po slosování podívala na Facebook, aby zjistila, co je nového, dozvěděla se, že výherní tiket EuroMillions byl zakoupen právě v jejím okolí a ona ihned věděla, že existuje možnost, že právě její tiket může být výherní. Když své domněnky následně svěřila matce, dostala se jí skeptická reakce.

I přesto, že obě ženy po výhře toužily, tak nebyly schopné čísla zkontrolovat, aby se ujistily, zda opravdu vyhrály. Až po několika hodinách, kdy kolem tiketu jen chodily, se odhodlaly jej naskenovat do loterijní aplikace, jež jim vzápětí ukázala, že vyhrály obří částku.

Jak už bylo řečeno, peníze si členové rodiny mezi sebou rozdělí rovným dílem. Co ale každý udělá se svou částkou, ještě sami nevědí. V jednom mají ale jasno. Všichni se vydají na společnou dovolenou.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru