«

»

Jackpot přes 1,5 miliardy na vašem účtu a automobil Tesla X ve vaší garáži už v pátek 16. října

Foto: pexels

Jackpot Eurojackpotu ve výši 1 595 000 000 korun a luxusní automobil Tesla X ve vaší garáži… tohle může být vaše realita už tento pátek 16. října po losování Eurojackpotu. Že tomu nevěříte? „Nikdy neříkej nikdy” nebo „naděje umírá jako poslední”… těmito hesly by se měli řídit snad všichni sázkaři. I dva největší šťastlivci v historii českého Eurojackpotu (výherce 2,5 miliardy a výherce 1,4 miliardy) v tak velkou výhru doopravdy nedoufali. A ona se stala. Jó někdy ke štěstí stačí plný tiket Eurojackpotu.

Eurojackpot je lepší než seznamka

Chystáte se tento pátek na rande? Tak si předtím nezapomeňte vsadit Eurojackpot. Jelikož jsou výherní výsledky Eurojackpotu známy už někdy kolem půl deváté hodiny večerní (vzhledem k mezinárodnímu losování), můžete být miliardářem dřív, než vaše rande skončí.

Pokud nevíte, čím partnerku/partnera na rande zaujmout, vaše páteční rande přesuňte raději na sobotu. Místo něho si v pátek sedněte k losování Eurojackpotu. Nově v pátek můžete hrát i Sportku (od 9. října se Sportka hraje pravidelně 3x týdně). V sobotu pak můžete mít přes 1 a půl miliardy vlastností, pro které si vás partner/ka zamiluje a k tomu luxusní automobil Tesla X, který získáte jen s plným tiketem. Může se to zdát jako klišé, ale na luxusní vozy ženy letí! Pokud s sebou na rande vezmete i výherní výsledky Eurojackpotu, zaručeně nepohoříte.

Jste na druhé straně barikády a váš partner/ka na rande nedorazí? Jen klid. Hlavně si to neberte osobně. Třeba vyhrál/a v pátečním Eurojackpotu. A to je důvod, no ne?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru