«

»

Jackpot Sportky překročil 205 milionů a u Eurojackpotu dokonce 2,3 miliardy!

Foto: 777cz.eu

Jackpoty Sportky a Eurojackpotu hlásí astronomická čísla

Aktuální Superjackpot Sportky se opět vyšplhal do obrovských čísel. Už zítra ve středečním losování 23. května může některý ze sázejících vyhrát 205 800 000 korun! Pro získání hlavní výhry si stačí vsadit plný tiket i s doplňkovou hrou Šance za 220 korun, a to nejpozději v den losování do 19:00 hodin. Poté zkontrolovat tiket Sportky a doufat, že to tentokrát vyjde.

I losování Eurojackpot hlásí astronomickou sumu svého jackpotu. Tento pátek 25. května může jeden šťastlivec, jenž správně uhodne všechna vylosovaná čísla, v Eurojackpotu vyhrát 2 303 000 000 Kč! V doplňkové hře Extra 6, kterou provozuje společnost Sazka a tudíž lze hrát pouze v České republice, může některý český soutěžící aktuálně získat další 2 miliony korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru