«

»

„Jackpotový Romeo” se po letech rozvádí se svou láskou a s ní přijde i o polovinu svého bohatství

Foto: pixabay

Karl Crompton z Lancashire vyhrál v roce 1996 pohádkový jackpot 11 milionů liber (to je dnes něco přes 332 milionů korun). Tou dobou mu bylo pouhých 23 let a byl nezadaný. Okamžitě získal přezdívku jackpotový Romeo, protože řada lidí předpokládala, že po výhře se na něj dívky budou jen lepit. Aby také ne… být single muž a rozbít tučný Eurojackpot, tak se na vás stojí řady, ať už vypadáte jakkoliv.

Zvítězila láska z dětských let

Ani Eurojackpot výsledky však nejsou zárukou pohádkové budoucnosti. Karl Crompton o tom ví své. Rok po výhře začal randit s láskou ze svých dětských let Nikolou. Vztah jim více méně klapal dvě desítky let. Měli spolu i děti. Teď je však jejich láska u konce, Nikola chce ze vztahu odejít a s sebou vzít nejen děti, nýbrž i půlku Karlova bohatství. Nutno podotknout, že Karl není žádné béčko, na vavřínech výhry neusnul a své bohatství dobrými investicemi za tu dobu zdvojnásobil. Bohužel ani jeho schopnosti rozmnožit výhru v loterii jeho manželce nestojí za to, aby s ním zůstala.

Po letech opět single

Jackpotový Romeo tak bude po letech opět single. O polovinu majetku nejspíš přijde, avšak vyvážit to může svými zkušenostmi. Fakt, že výhru v loterii dokázal zdvojnásobit o něm mnohé vypovídá, a proto může být jeho nová láska blíž, než si myslí. V tomto případě bychom už majetek opatřili nějakou tou předmanželskou smlouvou… ať se pravá láska může naplno projevit! A co vy? Jak byste své výherní výsledky Sportky zaopatřili vy?

Nemyslete si, Karl Crompton není žádný slušňák, který by jen rozumně investoval. I on část své výhry ve svých mladých letech prohýřil ve sportovních vozech, na zábavách a nákupech. Bezstarostný životní styl ho však nepohltil natolik, aby nemyslel na svou budoucnost. Podobnou stopku by v sobě měli mít všichni výherci Eurojackpotu a dalších loterií.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru