«

»

Jak a kde kontrolovat vsazený tiket Šťastných 10

Foto: 777cz.eu

Vyhrát ve Šťastných 10 můžete 2x denně

Šťastných 10 od Sazky je oblíbená loterijní hra, která se hraje pravidelně 2x denně, a to v poledním a večerním losování. Hrát ji lze od 10 Kč po 400 Kč za 1 sloupec a výhra může podle investovaných peněz, stejně jako podle počtu vsazených a trefených čísel, dosáhnout až na 100 milionů. Jak ale zjistit, zda a kolik jste vyhráli?

Kontrola čísel na této stránce

Možností ke zjištění případné výhry v loterii Šťastných deset je několik. Jedna taková je, že svá čísla si zkontrolujete dle výsledků, které ihned po aktuálním losování zveřejňujeme na tomto webu, v menu pod ŠŤASTNÝCH 10 aktuální výsledky. Polední čísla jsou zde zveřejňována obvykle ve 12:25 a večerní obvykle ve 20:25 hodin.

Pokud máte jasno v pravidlech, stačí si zkontrolovat, kolik čísel z vámi tipovaných jste uhodli a podle toho už budete vědět výši vaší případné výhry. V opačném případě na téže stránce s výsledky klikněte na ŠŤASTNÝCH 10 PRAVIDLA a přečtěte si více o koeficientech, z nichž se výhry vypočítávají.

Kontrola čísel na terminálu Sazky

Ať už si losovaná čísla Šťastných 10 zkontrolujete na této stránce, v denním tisku anebo podle TV záznamu na youtube, vždy je dobré pro jistotu provést ještě jednu kontrolu, a to přímo na terminálu Sazky, kterých je po celé ČR více jak 7 000. Každý se může při kontrole přehlédnout a bylo by škoda svou výhru z tohoto důvodu propásnout. Váš tiket jednoduše předejte obsluze, která ho projede terminálem a okamžitě vám sdělí, zda je výherní či nikoliv.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru