«

»

Jak by Američané utratili jackpot přes 1,3 miliardy dolarů?

Foto: depositphotos

Po tom, co v Americe 29. července padl obrovský jackpot v Mega Millions vysoký přes 1,3 miliardy (v přepočtu 32 miliard korun) mohou ostatní sázkaři jen snít, za co by ho utratili. A za co byste nejvyšší možnou výhru u nás – tři miliardy z Eurojackpotu utratili vy?

Američané sdílejí, jak by s výhrou v Mega Millions naložili

Novináři dělali malý průzkum a vyzvídali od lidí v Americe, jak by naložili s výhrou přes 1,3 miliardy dolarů, kdyby do klína spadla právě jim.

Splatila bych hypotéku a začala konečně cestovat”, říká jedna žena.

Z výhry bych dala asi půlku do politické scény, ale nechala bych si dost na to, abych si koupila dům na pláži”, říká druhá.

Založila bych neziskovou organizaci pro oběti domácího násilí a také bych chtěla vlastnit svou školku.”

Koupil bych domy pro všechy z mé rodiny, splatil jim všechny dluhy a mé dva milované synovce bych poslal na tu nejlepší školu, sám bych cestoval.”

A za co byste výherní výsledky Eurojackpotu utratili vy?

Lidé mají různé plány, bohužel výherní tiket má jen jeden výherce

Je vidět, že Američané by s výhrou naložili různě, avšak o nic zvláštněji než my s výhrou v Eurojackpotu. Anketa má pokračování:

Z výhry bych její větší část darovala charitativním organizacím, protože je to pro mě velmi důležité. Pak bych se postarala o všechny mé přibuzné a ze zbytku bych už jen odpočívala a odpočívala a odpočívala.”

„S výhrou bych pravděpodobně někam zmizel na rok, na dva… předtím bych ale určtiě uspořádal velkou párty.”

„Zaplatila bych dluhy a zbytek výhry bych investovala a pak už žila jen z výnosů mých investic.”

U dalších dotazovaných se odpovědi velmi podobaly. Lidé chtějí hlavně zabezpečit sebe a své rodiny, poplatit dluhy a pak si samozřejmě výhru užít. Nejspíš máte podobný plán, jak naložit s výhrou v Eurojackpotu, pokud padne, že?

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru