«

»

Jak chytře a pohodlně hrát hru Účtenkovka?

Foto: depositphotos

Účtenková loterie motivuje Čechy požadovat účtenky za každý nákup už od roku 2017. Zatímco začátky byly pro každého hráče nejisté, možná i matoucí, teď už by každý hráč Účtenkovky měl mít svůj systém. Vy ho ještě nemáte? Nevadí, poradíme vám, jak hrát Účtenkovku chytře a pohodlně, aby vás pořád bavila.

Sbírání účtenek je v účtenkové loterii základ

Hrát Účtenkovku bez účtenek z nákupů? To je jako hrát fotbal bez fotbalového míče. Účtenky tvoří základ Účtenkové loterie, která je pro všechny hráče zdarma.

Ne všichni byli před založením Účtenkovky zvyklí účtenky sbírat. Pokud zrovna v nákupním košíku nebyla věc, která se dá později reklamovat, spousta lidí účtenku vyhodila ještě předtím, než vyšla z obchodního centra. Teď se ale doba změnila a primární záměr Účtenkovky se zdařil. Počítá se každá účtenka v hodnotě od jedné koruny. Čím více jich zvládnete nasbírat a zaregistrovat, tím vyšší šanci na výhru máte. Dbejte ale na pravidlo, že jeden soutěžící může od jednoho obchodníka zaregistrovat pouze jednu účtenku denně. Maximální limit účtenek je 500 za měsíc.

Aby se vám účtenky v peněžence, kabelce nebo brašně jen tak neválely a zbytečně nekrčily, pořiďte si na ně jednoduchou složku, ve které budou mít své místo.

Máte pocit, že vaše nákupy pro výhru v Účtenkovce nestačí? Nevadí, použít můžete i účtenky vašich známých, kteří hru nehrají, ideálně pak rodinných příslušníků.

Vytvořte si hráčský účet, který vám Účtenkovku usnadní

Účtenky sice můžete do hry vkládat i bez registrace, vytvořením hráčského účtu si však mnohé usnadníte. Nebo vás pořád baví opakovaně zadávat váš email a telefonní číslo? S hráčským účtem si Účtenkovku zpříjemníte a urychlíte.

Vytvořte si zvyk nebo rituál pro zadávání účtenek

Vkládání účtenek do systému hry je monotónní práce, která vás časem omrzí. Ovšem nikdo ji za vás neudělá. Co si ji nějak zpříjemnit? Pro vkládání účtenek do Účtenkovky si vyhraďte chvilku s kávou nebo šálkem čaje. Pusťte si k tomu film nebo hudbu. Pokud ale relaxace s účtenkami není podle vašeho gusta, pokuste se stihnout vložit účtenky do systému v obědové pauze, během čekání na vlak nebo u lékaře.

Pamatujte na datum slosování Účtenkovky

Je na vás, jestli budete Účtenkovku vašimi účtenkami zásobovat průběžně, nebo nárazově. Každopádně si ohlídejte datum slosování. To je vždy 15. den v měsíci. Konec vkládání účtenek do systému (vydaných v celém minulém měsíci) pro konkrétní slosování je ale už 12. den v měsíci.

Účast v Účtenkovce může nováčkům drhnout. Jakmile se ale vaše činnosti zautomatizují, půjde vám to jako po másle. Osvědčí se mít ve hře svůj systém!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru