«

»

Jak dlouho je platný výherní tiket Sportky, Šťastných 10, Eurojackpotu a dalších her?

Foto: 777cz.eu

Dokdy nejpozději vyzvednout loterijní výhry?

Pokud se Sazkou hrajete loterijní hry jako je Sportka, Šťastných 10, Eurojackpot, Euromiliony, Kasička, Rychlé kačky anebo třeba Keno, pak vás jistě v případě výhry bude zajímat, kolik času máte na její vyzvednutí.

Většina sázejících vyzvednutí výhry nijak nezdržuje, jsou ale případy, kdy se tak stane. Například si na vsazený tiket vzpomenete až se značným zpožděním, nebo ho ztratíte a pak zase naleznete anebo vyhrajete tak velkou částku, na jejíž výběr se musíte dopředu psychicky a i jinak připravit.

Ať už je tedy důvod pro opožděné vyplacení výhry jakýkoliv, pravidlo, dokdy si případnou výhru vyzvednout, je v době psaní článku (což se časem může změnit) následující:

  • Výhry z her, které lze vsadit online (Sportka, Eurojackpot, Keno, Euromiliony, Kasička) si lze vyzvednout maximálně do 365 dní od slosování. Pokud takovéto hry hrajete přes internet, pak vám bude výhra připsána ihned a automaticky na váš účet. Jestliže je však vsadíte osobně přes loterijní terminál, je takovýto výherní tiket platný 1 rok.
  • Výhry z loterijních her, které nelze vsadit po internetu (prozatím je to Šťastných 10), si můžete vyzvednout nejdéle do 35 dní od losování. Nenechávejte proto kontrolu tiketu na poslední chvíli.
Jak dlouho je platný výherní tiket Sportky, Šťastných 10, Eurojackpotu a dalších her?
5 (100%) 1 hlasy

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru