«

»

Jak dlouho je platný výherní tiket Sportky, Šťastných 10, Eurojackpotu a dalších her?

Foto: 777cz.eu

Dokdy nejpozději vyzvednout loterijní výhry?

Pokud se Sazkou hrajete loterijní hry jako je Sportka, Šťastných 10, Eurojackpot, Euromiliony, Kasička, Rychlé kačky anebo třeba Keno, pak vás jistě v případě výhry bude zajímat, kolik času máte na její vyzvednutí.

Většina sázejících vyzvednutí výhry nijak nezdržuje, jsou ale případy, kdy se tak stane. Například si na vsazený tiket vzpomenete až se značným zpožděním, nebo ho ztratíte a pak zase naleznete anebo vyhrajete tak velkou částku, na jejíž výběr se musíte dopředu psychicky a i jinak připravit.

Ať už je tedy důvod pro opožděné vyplacení výhry jakýkoliv, pravidlo, dokdy si případnou výhru vyzvednout, je v době psaní článku (což se časem může změnit) následující:

 • Výhry z her, které lze vsadit online (Sportka, Eurojackpot, Šťastných 10, Euromiliony, Kasička) si lze vyzvednout maximálně do 365 dní od slosování. Pokud takovéto hry hrajete přes internet, pak vám bude výhra připsána ihned a automaticky na váš účet. Jestliže je však vsadíte osobně přes loterijní terminál, je takovýto výherní tiket platný 1 rok.
 • Výhry z loterijních her, které nelze vsadit po internetu (dříve to bylo Šťastných 10), si můžete vyzvednout nejdéle do 35 dní od losování. Nenechávejte proto kontrolu tiketu na poslední chvíli.
5/5 - (3 votes)

2 komentáře

 1. Pepa

  Zde si odporujete v době vyzvednutí výhry Šťastných 10
  Místo výplaty výhry záleží na tom, jak je vaše výhra vysoká

  Šťastných 10 od Sazky je česká loterijní hra jako každá jiná, proto se na ní při hotovostním výběru vyhraných peněz vztahují stejné podmínky. Jediný rozdíl můžeme hledat v tom, že zatímco například u Sportky si lze výhru vyzvednout do 1 roku, u Šťastných 10 na to od data slosování máte jen 35 dní. Taktéž se Šťastných 10 (alespoň v době psaní článku) nedá hrát online, tudíž vám výhra nemůže být automaticky připsána na hráčský účet. Právě tento fakt, že se online nehraje, je i důvodem pro maximální dobu 35 dní na vyzvednutí výhry.

  Opsáno z
  https://777cz.eu/vyhry-ve-stastnych-10-dokdy-a-kde-je-mozne-si-je-vybrat/

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   děkujeme za upozornění. V době psaní článku byly informace správné, nyní jsme je aktualizovali.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru