«

»

Jak hrát a správně vyplnit sázenku Šťastných 10

Foto: 777cz.eu

Jste nováčci v sázení číselných loterií, chcete si vsadit Šťastných 10 a nevíte, jak na to? Tak čtěte…

Jak vyplnit papírovou sázenku Šťastných 10?

Na sázence naleznete 4 sloupce s čísly od 1 do 80 a dalšími bílými či zbarvenými políčky. My si ale pro příklad vezmeme jeden sloupec, jelikož u dalších sloupců funguje sázení naprosto stejně.

V první řadě se při sázení Šťastných deset musíte rozhodnout, kolik si chcete ve sloupci s 80 čísly vsadit čísel (1 až 10) a poté je zaškrtnout.

Po vyplnění sázejících čísel musíte ještě zakřížkovat Počet čísel, což najdete na pravé straně od sloupce s čísly, a zaškrtnout políčko označené číslovkou, která musí odpovídat celkovému počtu vsazených čísel (tedy 1 až 10).

Jestliže nemáte vybrána svá čísla, stačí dole pod sloupcem zakřížkovat políčko označené jako N – Náhodný tip a čísla za vás poté náhodně vybere počítač.

Dále se musíte rozhodnout, kolik chcete investovat do vsazení jednoho sloupce. Částky Vkladu (10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 100 Kč) naleznete pod Počtem čísel. Pokud hodláte za sloupec vsadit vyšší sumu, než je v nabídce, tak zaškrtněte více políček naráz, budou se totiž sčítat (10 + 40 + 100 = 150 Kč). Maximální vklad tedy může činit až 200 Kč.

Společně se základní hrou Šťastných 10 si můžete vsadit i její doplňkové hry – Královská hra a Šance milion. Obě hry se při sázení Šťastných deseti hrají automaticky, jestli je ale hrát nechcete, musíte zakřížkovat NE.

Dole pod sloupcem s 80 čísly naleznete políčko Královská hra NE, které zaškrtnete, jestliže ji hrát nechcete. Stejně tak to je i u Šance milion, což je vytištěné číslo vaší sázenky a najdete ho ve spodní pravé části sázenky. Jestliže ani tu hrát nechce, zakřížkujte čtvereček označený Šance milion Ne.

V poslední řadě už stačí v horní pravé části sázenky vyplnit, na kolik a na jaké slosování (polední, večerní anebo obojí) chcete, aby byl váš tiket platný. Celkem může být váš tiket Šťastných 10 zapojen do 96 slosování – 48 poledních a 48 večerních slosování. Stačí zakřížkovat políčka Počet slosování (1, 2, 3, 7, 14, 21), která se dají sčítat stejně jako váš Vklad.

Na zadní straně sázenky naleznete výherní tabulku, to znamená koeficienty, kterými se vynásobí váš vklad při určitém počtu vsazených a trefených čísel. Tyto koeficienty taktéž najdete na této naší stránce pod Šťastných 10 – Pravidla – Tabulka výher Šťastných deset.

3.7/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru