«

»

Jak na tom s výhrami v červenci byli hráči Eurojackpotu?

Foto: Sazka

V červenci se Eurojackpot losoval hned 9x. Do sedmého měsíce roku Eurojackpot vstupoval s jackpotem 1 607 000 000 Kč. S červencem se pak loučil a ve svém trezoru měl 418 milionů korun. Jak si vedli čeští hráči?

V červenci se hned 2x hrálo o luxusní apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun

1.července Češi z Eurojackpotu vytáhli jen 200 tisíc korun, a to z druhého pořadí doplňkové hry Extra 6. V úterý 5. července na tom byli mnohem lépe, protože alespoň jednomu hráči se podařilo stoupnout si na příčku třetího výherního pořadí, ze které si odnesl přes 1 milion korun. Částka to není kdovíjak vysoká, a to proto, že se na této příčce umístilo dalších 14 hráčů z celého světa.

V pátek 8. 7. bylo nejvyšší výhrou 11 milionů z druhého výherního pořadí. Češi však dosáhli maximálně na 4. výherní pořadí, kde až pět hráčů bralo výhru přes 74 tisíc korun. Zadařilo se i v doplňkové hře Extra 6, kde si jeden hráč odnesl výhru 200 tisíc korun.

Čechům padlo druhé pořadí a s ním výhra přes 8 milionů

12. července už byly výherní výsledky Eurojackpotu mnohem zajímavější. Hrálo se o apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun. Mimo to jeden hráč z Česka trefil druhé pořadí hlavní hry a získal výhru 8 370 094 Kč. Spolu s ním se o výherní koláč dělili hráči z Německa (3x) a Polska (1x). Ten den bylo pro Čechy výherní také 4. pořadí, ve kterém hráč vyhrál přes 204 tisíc korun.

V pátek 15. července byly výhry v Eurojackpotu ještě atraktivnější. Nejvyšší eurojackpotovou výhrou bylo ten den 19 milionů. Tuto částku z druhého pořadí si domů odnesli hráči z Nizozemska 2x, Polska 1x a Švédska 1x.  Češi měli štěstí až na 3.výherní pořadí. Respektive jeden z nich si z něho odnesl výhru přes 3,6 milionu. Spolu s ním na této příčce stáli také hráči z Německa 7x, Norska 1x, Litvy 1x, Slovinska 1x a Finska 1x. Ten den Češi brali výhru i ze 4. pořadí – tři hráči si odnesli přes 83 tisíc korun. Další tři pak bodovali ve hře Extra 6, ze které si odnesli 200 tisíc korun.

19. 7. si díky svým vsazeným číslům dva Češi stoupli na 4. výherní pořadí a ze hry si odnesli přes 141 tisíc korun.

Padl rekordní Eurojackpot přes 2,9 miliardy korun

Výherní byl i pátek 22. 7. Ten den padl rekordní Eurojackpot. Částka 2 942 400 000 Kč připadla sázkaři z Dánska. Čtyřem Čechům musela stačit výhra 4. pořadí, a to přes 46 tisíc korun.

V úterý 26. 7. se v Eurojackpotu znovu hrálo o luxusní apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun. Mimo to bylo pro české hráče výherní i 4. pořadí, ze kterého si hráč odnesl přes 72 tisíc korun. Dva šťastlivci si pak ze hry Extra 6 odnesli výhru druhého pořadí – 200 tisíc korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru