«

»

Jak naložit s miliónovou výhrou ze Sportky?

Foto: pexels

Víte, co je zapotřebí udělat dříve, než vyhrajete ve Sportce? Vsadit si ji samozřejmě. Ale víte co ještě? Popřemýšlet nad tím, jak byste naložili s výhrou. Ať vás to pak nezaskočí. Kdybyste sami nevěděli, máme pro vás tipy, jak utratit 1 milión, 10 miliónů i 100 miliónů korun!

Co takhle milión rozfofrovat?

Je pochopitelné, že s velkou loterijní výhrou naloží každý po svém. Řada věcí bude u hodně výherců podobná. Umoří hypotéku, splatí dluhy, půjdou bydlet do vlastního, naplní spořící účty… , a proto tyto věci přeskočme.

Co takhle si za milión užít život a cítit se volný jako pták? Milión korun ze Sportky je moc pěkná částka. Na stavění hradů a zámku však nestačí. Díky miliónu na vašem bankovním účtu si však můžete splnit sny.

Výhra ve Sportce vám může zajistit let balónem, vzducholodí i vlastním letadlem. Milión vám zabalí na cestu do exotiky. Otevře vám všechny možnosti nákupního centra a věřte, že se podíváte i do butiků, kterým jste se dosud kvůli vysokým cenám vyhýbali.

To jsou plány, viďte! Ovšem se spoustou z nich nemusíte čekat, až vyhrajete ve Sportce. Už teď trénujte. Nebojte se výzev, zkoušejte nové věci a neostýchejte se plnit si své sny.

10 miliónů stačí na kompletně nový život

Pokud nejste se svým dosavadním životem spokojeni, 10 miliónů vyhraných ve Sportce by mohlo stačit na to, abyste jej změnili od základu. S 10 milióny budete mít konečně dost na to, abyste zanechali nudné práce, abyste konečně měli co na sebe, abyste se ráno pro jednou dosyta vyspali. Sportka nebo Eurojackpot, stejně jako třeba Šťastných 10, vám toto může při troše štěstí zajistit.

S 10 milióny nebude problém žít nový život v novém domě v nové zemi. Ovšem pokud je to s vaším životem opravdu tak hrozné, na výhru ve Sportce nečekejte a se změnou začněte už teď… pěkně pomalými krůčky. Až vyhrajte, budete mít pořádný náskok!

Se 100 milióny se můžete dostat do blázince

„Rozfofrovat” 100 miliónů ze Sportky vůbec není žádná sranda. Utratit 100 miliónů za jeden kompletně nový život dá pořádně zabrat. Na to, aby si člověk vzal životů hned několik. A ačkoliv můžete věřit v reinkarnaci, na to, že zůstanou peníze na vašem účtu a vy k němu budete mít přístup, bychom příliš nespoléhali.

Celkem lehce se však můžete se 100 milióny dostat do blázince. Proto je potřeba zachovat si zdravý rozum, neutrácet za blbosti a dát šťastné výhře ze Sportky smysl. Za 100 miliónů si můžete koupit svůj malý vlastní ostrov. Ale musíte vědět, proč ho máte a co s tímto majetkem budete dělat.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru