«

»

Jak provést kontrolu tiketu Šťastných 10

Foto: 777cz.eu

Jistota je v terminálu

Šťastných 10 je loterie od Sazky, u které se provádí kontrola tiketu podobně, jako u kterékoliv jiné. Za prvé se děje dle toho, jakým způsobem jste Šťastných deset vsadili. Když online přes internet, pak vlastně ani žádnou kontrolu dělat nepotřebujete, leda tak ze zvědavosti zjistit, která čísla padla.

Online sázka se totiž vyhodnocuje automaticky, což znamená, že o případné výhře budete vyrozuměni emailem a peníze se vám poté automaticky přičtou k hráčskému účtu. Je to snadné, kdo má však u loterijních sázek rád vzruch a adrenalin, tak poněkud nudné.

Pakliže si vsadíte osobně přes loterijní terminál a v ruce budete mít papírový doklad o uzavřené sázce, budete se pravděpodobně po vylosovaných číslech pídit aktivněji. Výherní čísla naleznete například na těchto stránkách Šťastných 10, a to hned po aktuálním poledním či večerním losování.

Šťastných 10 je ale hra co do možných výher trochu komplikovanější. Záleží totiž na tom, kolik čísel od 1 do 10 tipujete, podle čehož vzejde, kolik případně trefených čísel může být výherních. Například u všech 10 tipovaných čísel je výherních 5 až 10 čísel, každý počet s jiným koeficientem, naopak například u 3 tipovaných čísel jsou výherní 2 anebo 3.

Kdo v pravidlech nemá naprosto jasno, měl by svůj tiket i poté, co ho zevrubně zkontroluje například přes internet, nechat zkontrolovat na některém z terminálů Sazky, čímž získáte naprostou jistotu, zda jste ve Šťastných 10 něco vyhráli či nikoliv. Navíc zde můžete dostat výhru ihned vyplacenou.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru