«

»

Jak se Čechům dařilo minulý měsíc v Eurojackpotu?

Foto: youtube

Miliony z Eurojackpotu putovaly v červenci i k nám

Za měsíc červenec jsme se mohli s Eurojackpot výsledky setkat v 5 pátečních losování, z nichž 2 losování byla pouze pro české hráče doplněna o prémii Český pátek. Hlavní eurojackpotová výhra minulý měsíc nepadla ani jednou, což je také důvod, proč se tento pátek bude hrát o více než 2 miliardy korun.

Nejvyšší českou červencovou výhrou bylo 8 590 614 Kč za 2. pořadí, které putovaly nejen k nám, ale taktéž jednou na Slovensko. Podobně na tom bylo 2 487 647 Kč za 3. pořadí. Tyto peníze totiž vyhrál nejenom jeden z českých, ale i slovenských sázejících. K dalším českým zajímavějším výhrám z hlavní hry Eurojackpotu se zařadilo už jen 6x 4. pořadí v rozmezí 47 479 až 95 279 korun.

Dobře se Čechům vedlo také v české doplňkové hře Extra 6. První pořadí s výhrou rovné 2 miliony zde bylo trefeno 1x a druhé pořadí ohodnocené na 200 tisíc korun pak dokonce 6x. A na závěr ještě 2x už zmíněný Český pátek. Díky němu si jeden sázející přišel na motocykl Harley Davidson v ceně 800 tisíc Kč (anebo stejné peníze) a druhý sázející na 2letou rentu 100 000 korun, o kterou se mimochodem v Eurojackpotu bude hrát i tento pátek.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru