«

»

Jak se hráčům Eurojackpotu dařilo minulý měsíc?

Foto a zdroj: Sazka

Eurojackpot jste si v říjnu mohli vsadit celkem pětkrát. V říjnu padla jedna z nejvyšších výher, štěstí se usmálo na Slováka, který z eurojackpotové pokladničky vybral přes 1,6 miliardy. Ale všechno hezky popořádku. Celkem se dařilo i v doplňkové hře Extra 6.

Pátek 16. října byl pro Eurojackpot velkým dnem

Zatímco 2. a 9. října se v Eurojackpotu pro české sázkaře nic moc nedělo, kromě výhry 2. pořadí v doplňkové hře Extra 6 ve výši 200 000 korun, třetí pátek v měsíci – 16. říjen byl pro sázkaře ze Slovenska zásadní. 5+2 čísla uhodl Slovák a postavil se na stupínek prvního pořadí hlavní hry.

Výhra mu vynesla 1 603 972 590 korun. Druhé pořadí obsadil sázkař z Polska, který uhádl 5+1 číslo, za které získal přes 68 milionů. Češi se umístili až na 4. pořadí. Tři sázející z Česka brali výhru každý 157 112 korun. Na 16. říjen připadl i Český pátek a jeden sázkař měl možnost odjet ze hry novou Teslou X. Stačilo si vsadit plný tiket Eurojackpotu a doufat, že bude taženo číslo vaší sázky.

Závěr měsíce byl v Eurojackpotu pro Čechy opět klidný

Vody Eurojackpotu se v závěru měsíce opět uklidnily. 30. října jsme mohli závidět dvěma výhercům z Německa, když si každý z nich za 2. pořadí odnesl výhru ve výši přes 26 milionů korun. V tento den se sázkaři z Česka umístili až na 4. pořadí (jeden sázející bral výhru ve výši přes 100 tisíc korun). Dva hráči doplňkové hry Extra 6 pak brali každý 200 000 korun za 2. pořadí Extra 6.

Výherní výsledky Eurojackpotu vám v říjnu nevyšly tak, jak byste očekávali? Nevadí! Co není, může být!

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Zdroj

    Mažete názory lidí,tak že na co jsou komentáře.Pravda bolí že???

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru