«

»

Jak se hraje loterie Šťastných 10

Foto: 777cz.eu

O výši výher si ve Šťastných 10 rozhodujete sami

Šťastných 10 je třetí nejoblíbenější loterijní hra od Sazky, ve které můžete vyhrát třeba 100 milionů. Losuje se v ní 20 čísel z 80, přičemž vy jich tipujete od 1 do 10 podle toho, jak velkou pravděpodobnost chcete na výhru a také, jak velkou výhru byste rádi v případě štěstí získali.

Ve Šťastných 10 se totiž netvoří žádný jackpot, jako v jiných loteriích, a v případě výhry se o ni ani nedělíte s jinými sázejícími, kteří zaškrtali a trefili stejná čísla jako vy. Ve Šťastných 10 jste pánem svých případných výher vy sami.

Jejich výše se totiž řídí přesně daným koeficientem, který je různý podle toho, kolik čísel od 1 do 10 vsadíte a kolik z nich jich nakonec uhodnete. Výherní koeficient se potom vynásobí vaší vsazenou částkou a výsledkem je vaše vyplácená výhra.

Minimálně například můžete získat u 1 tipovaného čísla za 10 Kč. U něj je v případě trefení koeficient 2x, což vám dá výhru 2x 10 Kč = 20 Kč. Naopak maximálně lze získat při vsazení a uhodnutí 10 čísel za 300 Kč, u nichž je koeficient 200 000x. Tím byste získali 200 000x 300 = 60 milionů korun.

K tomu když budete hrát doplňkovou Královskou hru a Šance milion, můžete vyhrát až 101 milionů na 1 sloupec. Variant na výhry je celá řada a je jen na vás, pro kterou se rozhodnete. Více se můžete dozvědět ve vrchním menu pod Šťastných 10 a dále pod Šťastných 10 pravidla. Na téže stránce taktéž můžete využít náš Generátor náhodných čísel, pokud byste se náhodou neuměli rozhodnout, která vsadit.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru