«

»

Jak se sázkařům Sportky dařilo v říjnu?

Foto a zdroj: Sazka

To, zda se vám ve Sportce v měsíci říjnu dařilo, nebo ne, víte sami nejlépe. Pokud jste se ani v říjnu nestali milionářem, nezoufejte. Dobrou motivací k pokračování ve hře Sportka jsou tabulky výher, díky kterým se dozvíte, kolik sázkařů a zdali vůbec některý obsadil horní výherní stupínky Sportky.

V říjnu se Sportka losovala hned dvanáctkrát

Od 9. října se podle nových pravidel Sportka hraje pravidelně i v pátek. Díky tomu mohli za říjen pravidelní sázkaři stihnout celkem 12 slosování. Z toho 9. října hráli o Škodu Kodiaq a 30. října jim mohly výherní výsledky Sportky hodit halloweenský meloun.

Nejvyšší výhrou za měsíc říjen byla výhra ve výši 26 307 540 korun, kterou výherce bral 7. října, když se svými čísly trefil do 1. tahu 1. pořadí.

Jedenáctého října se nejvyšší výhra ve Sportce téměř přiblížila milionu. Dva hráči se museli rozdělit o místo na stupínku 2. pořadí, kdy si každý z druhého tahu odnesl 948 242 korun.

Mnohem štědřejší byl 14. říjen, kdy se do 1. tahu 2. výherního pořadí Sportky trefili hned 3 sportkaři. Každému z nich přistála na účtu krásná suma 2 082 500 korun. Ve stejný den štěstí jednomu sázkaři přinesla i doplňková hra Šance, kterou hrajete s čísly vaší sázenky. Všech 6 čísel sázenky (zprava doleva) se jednomu sázejícímu shodovalo s taženými čísly, a proto vyhrál 1. pořadí Šance a ze hry si odnesl 3 362 740 korun.

Ve středu 21. října vyhrál jeden sázející v 2. tahu 2. pořadí 1 905 165 korun. Nebyla to však poslední milionová výhra toho měsíce. Hned 28. 10. se sázející trefil do 1. pořadí Šance a ze hry si odnesl krásných 2 414 070 korun.

Pokud vám v říjnu výherní Sportka výsledky nepřály, třeba tomu bude ještě v listopadu jinak.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru