«

»

Jak se u Šťastných 10 ručně vyplňuje sázenka

Foto: 777cz.eu

Zvolte si svá šťastná anebo náhodná čísla až na 96 losování dopředu

Vsadit Šťastných 10 můžete jednoduše tím, že svou volbu nadiktujete obsluze loterijního terminálu a čísla si necháte vygenerovat počítačem přes tak zvaný Náhodný tip. Pakliže ale dáváte přednost starému dobrému zaškrtávání na papírové sázence, budete postupovat tímto způsobem popsaným níže.

Sázenka má zobrazeny 4 sloupečky – Hrací pole, přičemž je jedno, kolik jich budete hrát. Na každém z nich si můžete zvolit jiný počet čísel, stejně jako různou investici. Tipovat můžete 1 až 10 čísel z 80, které v daném sloupečku zaškrtnete. Jejich počet ještě pro správnost uvedete v pravém dočervena zbarveném sloupci s označením Počet čísel. Budete-li například tipovat 5 čísel, jednoduše proškrtnete pětku.

Jestli čísla pro daný sloupeček chcete nechat na náhodě, proškrtněte ve sloupci Počet čísel například onu pětku a na konci sloupečku s 80 čísly ještě zaškrtněte N coby Náhodný tip, čímž se vám vašich 5 čísel vybere naprosto náhodně a vy je nemusíte zadávat.

Nyní je potřeba zvolit Vklad, který je uveden ve sloupci s bílými políčky. Zde vidíte hodnoty 10 až 100 Kč, jejichž zaškrtnutím zvolíte, za kolik budete daný sloupeček čísel hrát. Proškrtnutím vícero políček se budou jejich hodnoty sčítat. Tím se můžete dostat až na vklad 200 Kč za sloupeček.

Nezapomeňte, že počet tipovaných čísel, z nich počet trefených čísel a zároveň vklad, jsou 3 hodnoty, které mají vliv na výši vaší případné výhry, a to podle koeficientů uvedených ve výherní tabulce, kterými se váš vklad násobí.

Loterie Šťastných 10 má ještě doplňkovou Královskou hru. Ta se hraje automaticky, takže pokud ji nechcete hrát, proškrtněte políčko Královská hra NE. Při ní se váš vklad násobí 2x, přičemž Královské číslo je takové, které se losuje z 20 losovaných čísel jako první. Když Královské číslo, spolu s výhrou v základní hře, trefíte, získáte podle jiné tabulky s koeficienty výhru navíc. A to dokonce vyšší než v základní hře.

Nyní se od všech 4 sloupců s čísly podíváme na pravou stranu papírové sázenky, kde si zvolíte, zda chcete hrát Šťastných 10 polední anebo večerní, případně oboje. Dále uvedete, na jaký počet slosování dopředu chcete vsadit. Zde opět platí, že hodnoty v políčkách se sčítají. Zaškrtnete-li všechny, předplatíte si až na 48 slosovacích dní. V kombinaci se zaškrtnutým poledním a zároveň večerním losováním to může být až 96 losování Šťastných deset.

Poslední věcí, která vás u sázenky Šťastných 10 bude zajímat, je Šance milion vpravo dole. Ta se zase hraje automaticky, takže v opačném případě zaškrtněte Šance milion NE. Zde se čísla netipují, protože jde o 6 místné sériové číslo sázenky, kdy je vaším cílem uhodnout co nejvíce čísel od konce.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru