«

»

Jak se v Eurojackpotu dařilo Čechům v dubnu?

Foto: 777cz.eu

Nejvyšší výhra 2 miliony korun a milionové auto

I v dubnu se v Eurojackpotu přerozdělovaly ohromné sumy peněz, většina z nich však bohužel mířila do jiných z 18 zúčastněných zemí. Alespoň v jednom z losování se milionově zadařilo také českému sázejícímu, který 19. dubna trefil 5 základních čísel odpovídající 3. pořadí, za které získal něco málo přes 2 miliony korun.

V tentýž den se také konal Mega pátek, díky němuž si jeden z českých hráčů odvezl automobil Land Rover Discovery v hodnotě 2 miliony korun, případně si místo něj mohl tyto peníze nechat poslat na bankovní účet.

Dalšími vyššími výhrami pro české hráče bylo 6x 4. pořadí v rozmezí od 84 862 do 106 446 korun. Kromě základní hry si Češi mimo jiné ještě odnesli 3x 200 000 korun za 2. místo v doplňkové hře Extra 6.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru