«

»

Jak se ve Sportce hraje a losuje o věcné ceny?

Foto: skoda-auto.cz

Doplňkové hry Sportky o automobil nebo třeba dovolenou

Sportka nenabízí jen peněžité výhry od desítek korun až po stovky milionů, ale občasně také doplňkové hry, v nichž se losují věcné ceny. Může jít o automobil, dovolenou či cokoliv jiného. Jak se ale o takovéto věcné ceny hraje?

Přesná pravidla losování věcných cen jsou známá většinou až při jejich vyhlášení, nicméně v drtivé většině případů jsou zvyklosti stále stejné. Pakliže se hraje o jakoukoliv věcnou cenu, zpravidla je nutné, pokud se takové hry chcete zúčastnit, vsadit si ve Sportce plný tiket za 220 korun, což znamená všech 10 sloupců včetně doplňkové Šance.

S plným tiketem býváte automaticky ve hře o vyhlášenou věcnou cenu a víc pro to udělat nemusíte. Dokonce se netipují ani žádná čísla, protože v těchto případech se losuje sériové číslo vašeho vsazeného tiketu, který nemáte možnost nijak ovlivnit. Tím je zaručeno, že doplňkové hry se zúčastní jen ty správné plné tikety a zároveň, že výhercem se stane pouze jeden vylosovaný sázející.

V mnoha případech je také zvykem nabízet jako alternativu k věcné ceně peněžní odměnu, a to ve stejné výši, jakou má věcná cena hodnotu. Pokud tak například vyhrajete automobil za 500 000 Kč, bývá často možné si namísto něj nechat zaslat na účet právě tuto peněžní částku.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru