«

»

Jak se ve Sportce hraje a losuje o věcné ceny?

Foto: skoda-auto.cz

Doplňkové hry Sportky o automobil nebo třeba dovolenou

Sportka nenabízí jen peněžité výhry od desítek korun až po stovky milionů, ale občasně také doplňkové hry, v nichž se losují věcné ceny. Může jít o automobil, dovolenou či cokoliv jiného. Jak se ale o takovéto věcné ceny hraje?

Přesná pravidla losování věcných cen jsou známá většinou až při jejich vyhlášení, nicméně v drtivé většině případů jsou zvyklosti stále stejné. Pakliže se hraje o jakoukoliv věcnou cenu, zpravidla je nutné, pokud se takové hry chcete zúčastnit, vsadit si ve Sportce plný tiket za 220 korun, což znamená všech 10 sloupců včetně doplňkové Šance.

S plným tiketem býváte automaticky ve hře o vyhlášenou věcnou cenu a víc pro to udělat nemusíte. Dokonce se netipují ani žádná čísla, protože v těchto případech se losuje sériové číslo vašeho vsazeného tiketu, který nemáte možnost nijak ovlivnit. Tím je zaručeno, že doplňkové hry se zúčastní jen ty správné plné tikety a zároveň, že výhercem se stane pouze jeden vylosovaný sázející.

V mnoha případech je také zvykem nabízet jako alternativu k věcné ceně peněžní odměnu, a to ve stejné výši, jakou má věcná cena hodnotu. Pokud tak například vyhrajete automobil za 500 000 Kč, bývá často možné si namísto něj nechat zaslat na účet právě tuto peněžní částku.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru