«

»

Jak se vyznat v podaném tiketu Šťastných 10

Foto: 777cz.eu

Všechny informace o uzavřené sázce na jednom papírku

Po podání sázky na Šťastných 10 přes některý z loterijních terminálů, kterých má Sazka po celé ČR několik tisíc, vám obsluha předá doklad o uzavřené a zaplacené sázce, tedy papírový vsazený tiket. Ten obsahuje několik údajů, které si teď popíšeme a vysvětlíme.

Ve vrchní části tiketu nalezneme logo provozovatele Šťastných 10, kterým je Sazka. Následují reklamní řádky, pod nimiž je název loterie, na níž máte vsazeno, v našem případě Šťastných 10.

Poté se dočtete, zda máte vsazeno na polední anebo večerní slosování, případně obojí a dále, zda jste využili náhodný tip, díky kterému za vás tipovaná čísla vybral náhodně počítač.

Níže je počet slosování, po němž následuje datum prvního a posledního losování, kterých se váš tiket týká. V závorce je písmenko značící, jestli jde o polední (p) anebo večerní (v) slosování, tedy čím vaše rozmezí dat začíná a končí.

Teď se dostáváme k vašim vsazeným číslům uvedených pod jednotlivými hracími poli.

Čísel může být 1 až 10, a to na 1 až 4 sloupcích. Následuje informace o počtu čísel a vkladu na 1 slosování.

O řádek níže je označeno, zda hrajete také Královskou hru ano či ne a případný vklad na ni. Totéž je níže u další doplňkové hry Šance.

Na závěr je vytištěna celková částka, kterou jste za daný tiket Šťastných 10 zaplatili, včetně data a času, kdy k tomu došlo.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru