«

»

Jak se z výhry ve Sportce doslova nezbláznit?

Foto: depositphotos

Stačí, aby padly ty správné Sportka výsledky a vy jste jen krůček od toho najít azyl v některém z psychiatrických oddělení. Vážně. Výhra ve Sportce je krásná, snad pro všechny výherce však představuje obrovský tlak. A proto přinášíme tipy, jak se z velké výhry ve Sportce doslova nezbláznit.

Jaké negativní stránky výhra ve Sportce má?

Výhru ve Sportce můžeme jednoslovně popsat jako úlevu, bezstarostnost, radost, euforii, štěstí, motivaci, štědrost, bohatství, naději či řešení. Ovšem i Sportka, stejně jako ostatní loterijní hry, má svou stinnou stránku. Ztvárňuje obrovské dilema, jak s penězi naložit. Výherce se musí umět vypořádat také s tlakem okolí. Ani přes milióny na svém bankovním účtu nesmí ztratit smysl svého života. S výhrou by tedy měl naložit co nejsmysluplněji a s ohledem na jeho psychické zdraví.

Hrozí lenost, přílišná rozhýčkanost, ztráta motivatice, ztráta úsilí o cokoliv. Hrozí alkoholismus a je vyšší i riziko zapletení se s drogami.

Jak zní recept na štěstí milionářů?

Budete možná překvapeni, ale recept na štěstí milionářů je zapřáhnout se prací. Když vyhrajete ve Sportce, určitě budete chtít odejít z práce, doma byste však delší dobu rozhodně zůstávat neměli. Další možností je pořídit si dřevěný srub, ve kterém si budete provádět všechny opravy a práce v domě a na zahradě sami. Takové štípání dřeva pro obrovský srub nebo sečení rozlehlé zahrady dokonale pročistí hlavu. Nabízí se i řada dobrovolných pracovních pozic, kde můžete najít své uplatnění.

Zkrátka a dobře nenechejte temnou stránku peněz, aby vás pohltila. Můžete se mít dobře, ale nesmí se z vás stát lenoch, který si veškeré radosti a potěšení kupuje za peníze.

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. Porthos

  Jak je mozne,ze v nedelni sportce 19.1.2020 jsem uhodnul 3.cisla a nic mi ten vas system(podvodny)nevyplatil,Koncim s podvodnikama!

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   je potřeba uhodnout 3 čísla, mezi nimiž není číslo dodatkové..

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru