«

»

Jak se za kamny v březnu dařilo sázkařům Sportky?

Foto: 777cz.eu

Nejznámější česká pranostika říká: „březen, za kamna vlezem”. Což o to! Šťastná čísla Sportky můžete vybírat odkudkoliv. V březnu šťastná čísla sázkařům přinášela miliony. Losovalo se celkem 13x a z toho 2x se hrálo o Prémii Sportky – o Škodu Kodiaq a Škodu Kamiq. Superjackpot v březnu sice nepadl, ale první pořadí padlo hned 2x. Celkem 7 výherců se v březnu postavilo na stupínek prvního pořadí doplňkové hry Šance.

Nejvyšší výhra března je přes 16 milionů vysoká

Zatímco první březnové slosování Sportky – 3. 3. se nic moc nedělo, už 5. 3. se výherci dostávali do formy. Padla výhra přes 2 miliony korun v druhém tahu druhého pořadí a jeden hráč ze hry odjel v moderním voze Škoda Kodiaq.

Už 7. března začala jako hrušky ze stromu padat první pořadí doplňkové hry Šance. 7. března vybral hráč přes 2,1 milionu korun (první pořadí Šance), 10. března padlo další první pořadí Šance ve výši přes 250 tisíc korun a 12. března si sázkař Sportky ze hry Šance odnesl půlmilionové výherní výsledky Sportky.

14. března přinesla sázkaři čísla 10, 20, 32, 34, 42 a 44 výhru prvního tahu prvního pořadí přes 16,7 milionu korun. Přes 1,4 milionu korun bral i sázkař za druhé pořadí druhého tahu.

Druhá půlka března a další milionové výhry

Ani druhá půlka března se nedala zahanbit tou první, a proto šňůra milionových výher pokračovala. 17. března přinesl 1. tah druhého pořadí šťastlivci výhru přes 1,6 milionu korun. Nevydrželo ani první pořadí Šance – hráč si odnesl něco přes milion. A protože na 17. březen v Anglii připadá svátek svatého Patrika, hrálo se ve Sportce o zeleného Kamiqa (o vůz značky Škoda).

Zatímco 19. 3. bylo nejvyšší výhrou 1,4 milionu korun, 21. března bral sázkař Sportky v 1. tahu prvního pořadí více než 7,2 milionu korun.

24. března padlo první pořadí doplňkové hry Šance, které se vyšplhalo do výše přes 1,2 milionu korun. 26. března bral sázkař ve druhém pořadí také přes 1,2 milionu korun. Poslední atraktivní březnové výhry se rozdávaly 28. 3. Ten den padla výhra přes 1,3 milionu korun za 2. tah prvního pořadí a dva hráči si rozdělili i první pořadí Šance – každý si odnesl více než 373 tisíc korun. Poslední březnové slosování si dala Sportka od vyšších výher pauzu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru